Wpis z mikrobloga

@kom3ntator: na następny dzien to ja udaje, że twojej matki nie znam. I niech nie słucha, że po 5 browarach ją kocham

@yebut: bo nie będę się jakiemuś internetowemu frajerowi co chciałby podramić spowiadał xD mam 100 razy lepsze życie od Ciebie i nie uchyle nawet jego rąbka, wiedz FYI gram w gry ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@cichy-wykopek: na pewno masz 100 razy lepsze życie, w końcu jesteś na wykopie, nie oczekuje spowiedzi jedynie prostej odpowiedzi, ale wiem że może być ona dla ciebie nie łatwa co rozumiem patrząc jak piszesz i co sobą reprezentujesz. Nikt normalny nie wpieprza się na tag z nieodpowiednimi postami a ty to robisz z jakiegoś powodu. Czy to szukanie atencji czy akceptacji, nie wiem, może masz jakieś problemy ze sobą i
  • Odpowiedz
@yebut: nie mam problemów
nie mam kompleksów
ani przez sekunde mojego super życia nie rozważałem samobójstwa
chciałem wrzucić śmieszny zbieg okoliczności, być może umilając komuś wieczór a sprawiłem straszny ból grubemu prawiczkowi, który przegrał więcej niż Icek przez ten weekend, bo ujrzywszy obrazek z gry popycha mnie do samobójstwa co zresztą jest przestępstwem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mam mocniejszą psychike niż Twój zwieracz po dzieciństwie z
  • Odpowiedz
@cichy-wykopek: to że się o ciebie troszczę to nie ból tylko wrodzona empatia. Ból natomiast widziałem w twoim wymigiwaniu się od odpowiedzi i dlatego teraz cieszę się że w końcu do tego dorosłeś, mogłeś oczywiście tak od początku lub skwitować normalnym nie ale zdaję sobie sprawę że to dla ciebie trudny temat. A post #!$%@? i źle otagowany mam nadzieje że dostaniesz bana. Pozdrawiam
  • Odpowiedz