Wpis z mikrobloga

Mireczki, tato mi się solidnie połamał i leży w szpitalu - czeka go ze 2 miesiące na łóżku - chcę mu kupić tablet + internet mobilny, żeby się nie nudził, bo tam ani radia, ani tv, nic.

I teraz pytanie - gdzie #internetmobilny #internet - żeby go było jak najwięcej w kwocie do 100zł/miesięcznie bez umowy na 300 lat? Albo coś z pakietem no limit na YouTube może, bo cały dzień YouTube to pewnie sporo zeżre?

#orange #tmobile #play #plus #aero2 ?
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzek: plush niedawno miał w ofercie dodatkowej YT za 5, nie wiem jak obecnie plus abo za 25 bez zobowiania terminowego i pakiet 10(15?) GB
@FPM_:

Promocja obejmuje pakiet 2,5 GB na krajową transmisję danych w ramach serwisu YouTube3

(„Pakiet Video”)

Czyli 2,5 GB za 5zł, ale możesz wykorzystać tylko na YT. Słabo
@dzek: Jeśli wystarczy 512kbps, to aero2 za free (jeśli masz kartę) lub a2mobile (9,99PLN za 15GB z lejkiem progresywnym, minimalnie właśnie 512kbps, dodatkowo można go resetować za 5PLN jeśli okaże się że jednak za wolno).

Jeśli nie przeszkadza żonglerka kartami, to przenosząc dowolny numer (nawet kupiony chwilę wcześniej w kiosku) do #faktmobile dostaniesz 50GB internetu na 150dni. Ogólnie to bonusowy internet za przeniesienie jest pewnie też w innych sieciach.

No i
@zenkowik: myk z faktmobile brzmi fajnie

512mbps raczej mało na YouTube. Mi by wystarczyło, bo konsumuje głównie tekst w internecie. A aero2 kartę mam, z czasow jak bylo free, ale nie działała mi w żadnym urządzeniu
@dzek W takiej sytuacji mogę Ci polecić ofertę Plusa za 50 zł miesięcznie, gdzie otrzymasz pakiet podstawowy w wysokości 60 GB. Po jego wykorzystaniu aktywuje się usługa LTE bez końca. Jeżeli jesteś nowym klientem, otrzymasz pierwsze 3 miesiące za 0 zł. Czas trwania całej umowy to 24 miesiące. Zerknij również na ofertę na kartę, gdzie do zaoferowania mamy, aż 100 GB transferu: https://bit.ly/2Qsi2hy
Natomiast jeśli poszukujesz umowy na nieokreślony, to warto zwrócić
@andrzejek1989: Kartę zgodnie z ustawa należy zarejestrować. Po rejestracji nie podlega zwrotowi. Rejestracja odbywa się po zakupie, przed wysyłką karty.

Nie podoba mi się to. Mam rejestrować na siebie kartę w której posiadaniu nadal jest ktoś.
@play_polska: Wasza oferta wygląda najlepiej - pytanie - czy ta karta działa tylko w zasięgu LTE? 3G nie wystarczy? Obawiam się o zasięg w szpitalu. Średniej wielkości miasto, różnie to bywa. Dopiero jutro będę na miejscu, żeby badać jak to wygląda.