Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zbliżają się wielkimi krokami święta.
A ja nie mam kompletnie pomysłu na prezent dla dziewczyny :(
#rozowepaski co byście chciały dostać? #kosmetyki #perfumy albo jakiś inny prezent?
lub jaki prezent najlepiej wspominacie? co było was najbardziej zaskoczyło (pozytywnie) i uradowało???

#niebieskiepaski
Podzielcie się waszymi pomysłami...

Zróbmy poradnik też dla pokoleń :P
Oczywiście jestem świadom że każdy jest inny i nie ma uniwersalnego pomysłu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania

Za czasów polskiego busa byłoby na jednodniowy wypad do Pragi czy Budapesztu :-D

Może jakieś fajne perfumy (ładne a niedrogie są w zarze) i zestaw kosmetyków? Z nuxe mają bardzo fajne zastawy i wcale nie drogie jak na ich ceny :-P Zostanie jeszcze na bilet na jakiś fajny film do kina i słodycze.
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli znasz gust i wiesz, że trafisz to perfumy fajny wybór i super promocje są w Hebe i to właśnie w Twoim budżecie. Dobrym prezentem jest też biżuteria. Jeśli dziewczyna lubi się malować to może jakiś kosmetyk bardziej markowy podkład/ paletka cieni lub do konturowania.
@AnonimoweMirkoWyznania: Popatrz co mogłoby się jej przydać.

Tak z ogólnych rzeczy to zawsze jakieś kosmetyki (tylko podpatrz jakich używa by nie kupić złych - zazwyczaj jest napisane na opakowaniach do jakiego typu skory). Jak jakiś podkład czy coś jej się kończy to możesz kupić taki sam (ale dokładnie taki sam), są dość drogie wiec myśle ze by się ucieszyła.

Z ubraniami szczerze raczej bym odradzała jeśli nie wiesz co się jej