Wpis z mikrobloga

405613,69 - 15,00 = 405598,69

Bieg wczorajszy, Sobotni bieg jeszcze czuję w nogach, po wolnej niedzieli, nie chciałem forsować od razu mocniejszych jednostek, zrobiłem sobie spokojną WB - wyszło ładnie 15km. Pogoda na szczęście oszczędziła, mogłem posłuchać w spokoju książki, nie katując mocno organizmu a jednocześnie zrobić jednostkę treningu która mnie pobudzi.

Sam bieg bez ciekawych sytuacji, nie ma co się dziś rozpisywać, dziś spróbuję siły biegowej, jutro basen i sauna i czwartek dopiero mocniejszy akcent wyjdzie. Do treningu użyłem starych adidasów a nike odpoczywają i czekają na starty :P

Miłego wtorku wszystkim, szczególnie z #bieganie !


#sztafeta #ruszmiasto

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomekkp: a ja mam pytanie odnośnie audiobooków. Czy faktycznie idzie się skupić na słuchaniu? Zawsze czytałam książki i zastanawiam się jak to jest ze słuchaniem.
@pestis: Tak, choć ostatnio to zaniedbałem przyznam się ze wstydem (może to przez dodatkowy basen?). Dość fajnym i prostym ćwiczeniem była dla mnie coś a'la tabata ew. nawet same burpees. Właśnie o tym myślałem, że muszę więcej GS wprowadzić (często robiłem po bieganiu rozciąganie, w domu rollowanie+właśnie siłowe ćwiczenia).
Parę lat temu, lecz nie biegałem na żadnych zawodach, ale łączyłem siłownię typowo z bieganiem dzien po dniu właściwie-czułem się wtedy chyba