Wpis z mikrobloga

Jak mnie wkurzaja dzisiejsze czasy.
Koleżanka jeszcze dwa miesiacs temu mi plakala ze nie kocha swojego faceta ale jest z Nim bo sie wyprowadzaja do Wro i wie ze w sumie bez niego sobie nie da rady bo paniusia nie bedzie w akademiku mieszkac.
Mysle przemeczy sie pasożyt nauczy sie zycia, i da gościowi spokój , dzisiaj widzę post z Nim
Ooo love srove kiski my hero , rzygac się chce na dzisiejsza falszywosc świata.
Sztuczne pokazywanie szczęścia zeby udowodnić jakim sie jest lepszym od innych.

#logikarozowychpaskow i chyba trochę z niej taki życiowy #przegryw
Bo to bez kręgosłupa moralnego dlugo nie pociągnie bo ludzie sie zaczynaja poznawac na Niej

Z drugiej strony Jego tez nam przedstawiała zawsze z tej gorszej strony, ale jakos jej przestałam wierzyć.
  • 24
@LegoCiemnyLas: I co da to że do niego napisze? Przecież on pomyśli , że "złe koleżanki z zawiści i zazdrości chcą rozbić związek mojej dziewczyny". Mało kto wierzy kiedy ktoś inny obciąża czymś partnerkę / partnera. Miłość zaślepia dlatego gdy facet wchodzi w związek z suką to żaden z jego kolegów / koleżanek o tej sukowatości nigdy go nie uświadamia bo wie , że tylko sam sobie zaszkodzi.
Bo to bez kręgosłupa moralnego dlugo nie pociągnie


@no_preservatives: wręcz przeciwnie... z własnych doświadczeń wnioskuję, że większość jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego nie ma, ani honoru, ani godności... tylko kombinują jak najlepiej sprzedać własną dupę samemu traktując siebie jak towar i znajdzie sobie takiego którego owinie jak sznureczek wokół palca i zawiąże z niego pętelkę udając miłość oraz zaangażowanie do spełnienia podstawowego celu statutowego w postaci ŚLUBU, DZIECKA I KREDYTU wtedy będzie mogła
@no_preservatives () i jeszcze zobaczy taki przegryw jeden z drugim dziesięć takich cudownych i wzorowych par na fejsie czy w towarzystwie i tylko się zdołuje jakie to ma #!$%@? życie i jaki jest beznadziejny mimo że nie krzywdzi nikogo. Kurde, ludzie zrobią wszystko, by poczuć się lepszymi od innych. Wszystko