Wpis z mikrobloga

@frems: przeciez ci mowie ze to jest tak pomodyfikowane ze przegiecie sa 2 dodatkowe rdzenie procka karta tez jest inaczej niz w klasycznym pc bo to nie ma karty tylko uklad gdzie jest jakos w-----e to w 1 scalaka czy cos i to pracuje razem wez se poszukaj na reddicie co gosc wkleil ze zdjeciami bez obudowy i sam napisal ze to jest myk ktory robi ze to performuje jak
  • Odpowiedz
@frems: fizyczna mozliwosc XD o jaka bania XD wez idz na skarge leciec do moderacji czy cos niech ci dadza pograc na swoim kompieXD ale zal XD taka masakra dziecko go zjadlo na necie XD i jeszcze te teksty do psychiatry idz XD ty idz wykladac na uniwerek techniczny o swoich fizycznych mozliwosciach XD i spiskach XD i od razu im tam tez pokaze, ze mi na reddicie usuneli XD
  • Odpowiedz
@Tad2003: pisalem ci, pocwicz trollowanko. Pierwsza zasada trollowania: miej dużą wiedzę na dany temat aby móc trollować skutecznie. Chociaż byś się dokształcił i napisał, że ten super gtx 1060 jest zmodowany i ma wydajność gtx 1080ti/rtx 2080ti. Pisząc, że ma wydajność gtx 1080 nadal wychodzi z tego bzdura bo 1080 kompletnie nie daje rady w 4k i 60 fps.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tad2003 gościu nikogo nie zniszczyles. Nie dość że wyzywasz bez powodu to jeszcze w żaden sposób nie udowadniasz tego co piszesz albo co jakiś producent napisał. Żadnych dowodów jak na razie nie podałeś tylko spamujesz bez sensowne wpisy których zrozumieć się nie da.
Próbuj dalej.
  • Odpowiedz
@frems: ty to w koncu te swoje czarnolisto czy nie czarnolisto czy bedziesz wypisywal do mine dupe zawracal jak jakis natret. Czlowieku przeciez ty sie tak skompromitowales ze c--j.
Juz nie mowiac o tym ze porownywanie tych urzadzen, to jest zupelnie inna klasa PCtow matole do esportu, w ogole inaczej sa zrobione, cszemu nie wkleiles tego goscia z reddita co to bez obudowy wkleil i pokazal jak to jest zrobione i jak dziala ? Bo calego redita p---------s pol dnia tam siedziales zeby tu udawac i trola ze mnie robic XD co za zal z takiego podczlowieka wez napisz jeszcze 10 stron beke mam jak sobie mysle ze taki goscv jak ty pewnie jakis po 30 l;ata na skarge dzieci sie z niego smieja, kompromituje sie na necie wkleja jakies duperele z multikont, normalnie wojtus XD
Ty nawet nie wiesz co to jest a p--------z i porownujesz. Znalazl sie pan janusz parowa panie co pan kupil se te płorsze to tylko dwa miejsca ma ja kupilem stary autokar to ma 100 i jeszcze mje doplacili za wywozke zlomu panie kurła XD

- Najpierw proba zrobienia ze mnie trolla bo zle cos wkleilem na reddit i usuneli, liczac ze wykopki to downy i 9 innych miejsc gdzie to postonalem i ludzie dziekowali jakos nie widziales, podobnie jak posta gdzie gosc wkleil dokladnie co to jest i jak to
  • Odpowiedz
@Tad2003: mam cie na czarno tylko sobie zaglądam co tam za głupoty piszesz. nikt nie pisał ze jak usunęli ci post na reddicie to jesteś troll tylko ze jesteś troll bo jakaś zmodowana 1060 na niby 1080 daje rade uciągnąć 4k na ultra gdzie zwykła karta ma z tym problem. piszesz ze jakiś twój znajomy kupił na handel może dlatego to piszesz nie wiem ale wiem ze musisz dorosnąć bo
  • Odpowiedz