Wpis z mikrobloga

@sad_pepe nie zapomnij ze w Japonii to już była premiera ale tam internetu nie ma więc nikt nie zrecenzuje xD ten ted2003 na reddicie tez o tym pisał xD ze niby jest pierwszy w Europie xD
  • Odpowiedz
@sad_pepe: LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Csi wypok sie zrobil XD na allegro to moj sasiad pare sztuk sprzedaje a ten kanal co zes znalazl to ich oficjalny w europie i ta firma tutaj z gdanska to robi i ta wrzucilem tez na reddita ale tam podziekowali i byli wdzieczni nie to co wypok tutaj tropia ze to ja pewnie w piwnicy zrobilem XD
  • Odpowiedz
@frems: stary to jest mniejsze od ps4 slim juz nie mowiac ze to zupelnie nowy tech mowie ci sam mam ze starym od goscia co kupil pare sztuk do polszy przywiozl na handel przed premiera jeden kupil moj sasiad ta wersje nano.
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: ty a wiesz, ze np. japoncy po angielsku nie pisza i ze 90% azjatyckich stron w ogole nie wyskakuje w zadnych wiesz o tym nie ? I ze w c--j wychodzi technologii tam ktora w ogole nie wychodzi do europy a juz na pewno nie do polszy ? Ze np. gamingowy sprzet do polszy w ogole najlepszy nie trafia ? Miales kiedys w reku ta myszke np. redline trainer?
  • Odpowiedz
@sad_pepe: ty a jak ja sprzedawalem na allegro ps4 to tez oznacza ze sam je zrobilem ? XD k---a czlowieku zes zrobil z mojego sasiada bila gatesa XD i tak serio, to ci sami ludzie co Kingsmana produkuja, nawiasem mowiac, masz tej firmy wszedzie w chacie produkty, robia elektronike do wszystkiego od odkurzaczy do wibratora twojego taty, golarki itp. i to nawet do polskich, generalnie sporo nowych rzeczy tam na
  • Odpowiedz
@sad_pepe: widac jak c---a wiesz o azji. Stary ja widzialem w japonii cale linie sprzetu do gier pctow itp. zadnej stronki w ang itp. nic, dodatkowo to jest firma co robi tylko rzeczy dla firm, zrobili teraz troche nowych techow jakis kolezka ojca jest jakims tam szycha-prezesem firmy co to na cala ue rozprowadza i byla okazja zabrac sie z nim na targi na 4 dni o k---a czlowieku.
Ty
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: lol ! W 1 watku gosc pisal ze niemozliwe a 1 mi usuneli bo wrzucilem gdzies gdzie sie pisze nie o sprzecie baranie XD dodawaj se swojego starego na czarno listo XD ty myslisz ze ktos by chcial na serio co ? robic sztuczny sprzet zeby wypoka oszukac tak ?? Bez kitu tam tez taki jeden sie znalazl madry XD wpisz se swoja stara na te swoja listo wez
  • Odpowiedz
@sad_pepe: a tu jeszcze jeden screen z trainera konfigu apki XD sam ze ja zrobilem XD beka na jednym android forum jak kingsmana pokazalem to tez sie znalazl taki incel jak ty i wpisal mi 10 powodow dla ktotrych to niemozliwe zeby taka technologia istniala a potem mnie zglosil ze 100 kont i mnie zbanowali za photoshop XD to tam musza sami programisci 15 k pracowac XD
patrz jak mi
Tad2003 - @sad_pepe: a tu jeszcze jeden screen z trainera konfigu apki XD sam ze ja z...

źródło: comment_wO1FvA1iXg88pXc9GIoPoNUAvf86MzQR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@frems: poza tym wiesz, tam to jest tez inna kultura troche, tam jak cos jest malutkie itp. to zaraz schodzi z polek itp. Sasiad tego przywiozl testowa partie do ue z 250 sztuk poszlo glownie do firm bo wiesz dla nich to gruba oszczednosc i np. 2 developerow polskich od gier na tym siedzi bo dla nich zjechac z 700 na 180 watow to jest gruba oszczednosc, generalnie tam jesli
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: ta tez to widzialem najpierw im ktos nie wysyla adresu potem drze p---e gdzie nagroda a potem odszczekuje i przeprasza, cos jak tutaj ty i ten drugi dwoch pedalow co sobie wymyslili ze to fejk i scam XD ale dupsko piecze zazdrosne wykopki ale pieczeeee XD ale nie martw sie kiedys moze i ty cos wrzucisz czego nikt inny nie wrzucil, moze kiedys wiesz, chociaz na wypoku bedziesz mial
  • Odpowiedz
@Tad2003: piszesz jak upośledzony. Nie potrafisz poprawnie złożyć zdania. Mam wrażenie jakbym czytał wpisy jakiegoś 12 latka. Ten P O T Ę Ż NY sprzęt co podałeś to zwykły składak od random chińskiej firmy w obudowie mini-itx/micro-atx czy po prostu zwykły laptop w ELO ŚWIECĄCEJ OBUDOWIE ze zwykłym gtx 1060 czy tam nawet słabszej wersji mobile. Dodatkowo chwalisz się świecącą myszką i klawiaturą bo wcale takich od groma nie ma
  • Odpowiedz