Wpis z mikrobloga

@sad_pepe: no wiem to samo myslalem ale stary to jest tak zmodyfikowany sprzet ze jaja to w ogole Pc nie jest tam te czipy od gfa i tego gpu intela to sa tylko elementem calego ukladu mowie ci to jest zupelnie nowy tech w ogole inaczej dziala, wczoraj #!$%@? w battlefronta 2 na ultra w 4k wiec zaufaj dziala wyjebiscie, to nie jest skladak jak trident msi co chcialem kupic...
@sad_pepe: albo np. ma taki uklad co sprawia ze dane zajmuja 2x mniej miejsca i batman w 4k #!$%@? niecale 5 gb ramu XD mowie ci #!$%@? sprzet, ciekawe kto bedzie kupowal konsole jak to wyjdzie XD
@e-w-a: sluchaj jest sprawa kupilem ps4 pro i teraz wez powiedz, bo pro to skrot of profesjonalny tzn. do pracy i zarabiania kasy, to jak ja mam na tym worda teraz odpalic ? Bo jak pro to znaczy ze siano mozna na tym jakies zarobic no nie ? Bo inaczej to by chyba nie nazywali tak XD
@sad_pepe: 50-60 w nano jest w batmanie w 4k jak uruchomisz nagrywanie to robi sie z tego 30-20 mowie ci nieziemski sprzet bedzie gdzies to koniecznie przetestuj bedziesz szczeke z podlogi zbierac XD a wazy tyle co kartonik mleka XD
A pro to juz w ogole, nie moglem uwiezyc mowie ci. Ja mam 1070 u brackiego i 16 gb ram i stary no ten pro to #!$%@? takiego kompa na sniadanie,