Wpis z mikrobloga

@kontowykop: o k---a ja p------e wez mi napisz cos jeszcze wez mi napisz cos jeszcze o swojej boskiej wiedzy na temat gramatyki jak złożyć zdanie wex mi napisz coś tm o tej swojej wiedzy o kompach XD C---a wiesz i piecze dupsko XD bieda nędza i gf 1030 tylko wez uwazaj tam jak siedzisz czujny jak tatar zeby najtansze podzespoly wyrwac wez tam uwazaj bo ci znowu cegle wysla XD
  • Odpowiedz
@Antlioon: LOL ! Wiesz co oznacza slowo scam matole ? Scam to jest jak czychasz jak tatar na najtansze podzespoly XD zazdrosny wykopek i jego c-----y kompek ej wez tam sprawdz czy temperatury spoko w tym twoim gf 620 XD
  • Odpowiedz
@Variv: No stary zajebista wlasnie, beka ze mozesz to normalnie do duzej kieszeni schowac XD i beka ze ma router wbudowany itp. w piatek ide do kolezki caly lan na tym postawic i potestowac jak sie gra na tym w multi XD
  • Odpowiedz
@frems: No wlasnie z temperatura mega dobrze, generalnie obie wersje sa dziwnie zimne, ale ten sprzet jest tak zmodyfikowany ze jaja kolezka zainstalowal jakis tam progs i np. procek ma 2 dodatkowe rdzenie, w instrukcji pisze ze to jest jakis uklad co odpowiada za przyzpieszanie roznych bootow nie bootow czy to zeby tam w tym nano w 4k nie zajmowalo tyle ramu itp. generalnie sprzet mega mocny tylko jedna wada
  • Odpowiedz
@Tad2003: czyli jednak troll, szczególnie patrząc na inne twoje posty z innych wątków. Połowy z tego bełkotu co do mnie napisałeś nie da się nawet zrozumieć, więc postaraj się chociaż trollować w taki sposób, żeby czytający potrafił się rozczytać i zrozumieć twój post. W innym wypadku nie da się on nawet strollować jak nie zrozumie tego co piszesz.
  • Odpowiedz
@kontowykop: o ja napisales znowu 10 stron swoich zyciowych prawd ja p------e pewnie ze gramatyka i och nie da sie tego czytac i och gdzie przecinki zaraz kupe zrobie XD stary ale jestes zalosny po internecie wypisujesz swoje banialuki dzieci sie z ciebie smieja ty dalej piszesz one cie wysmiewaja ja p------e czlowieku XD ty ludzie sie zakladaja czy znowu napiszesz 10 stron czy nie XD wez napisz bo przegram
  • Odpowiedz
@frems: ej wez powiedz taka rzecz: jak mam tv 2k i ustawie resolution scale na 200% w battlefront 2 to jest wtedy 4k ? Tak ? Bo mam w pokoju tv 4k a chcialem po powrocie z budy nagrac filmik bo niektorzy na priv mnie prosza z rozgrywki w 4k i zebym pokazal ustawienia zrobil pauze i wlaczyl gre od pulpitu itp. i spoko zaden problem od razu zblize fona
  • Odpowiedz
@kontowykop: o k---a jaka beka napisal znowu 10 stron o ja p------e nie no stary tak naprawde to ja to czytam wszystko co piszesz, mega mnie to obchodzi i wiesz ja to biore bardzo do siebie, wez mi napisz co moze zrobic taki ktos jak ja zeby byc taki jak ty wiesz gdzie kupic najtansza obudowe uzywana gdzie kupic najtansza grafe jak podkrecic starego procka zeby miec 4k na pulpicie
  • Odpowiedz
@kontowykop: no stary dzieki wielkie wez napisz jeszcze ja sobie zapisuje wszystko wez napisz jeszcze troche o swoim zyciu i wez napisz cos o gramatyce dawaj stary nawet nie wiesz jak ja czekam to dla mnie jest normalnie kosmos z toba gadac stary jestem taki podekscytowany ja normalne beka wiesz jestes takim moim internetowym przewodnikiem zycia opowiadasz nastoletnim chlopcom na necie o gramatyce, opowiadasz im o komputerach itp. fajne masz
  • Odpowiedz
@kontowykop: stary balety ze do mnie piszesz o kompuerach i gramatyce fajnie wez powiedz to twoje hobby od dawna pisanie w necie z nastoletnimi chlopcami ? Ilu nastoletnich chlopcow internetowych masz ? Wez powiedz kazdemu tak piszesz o gramatyce komputerach itp? Ale balety stary wez napisz jeszcze wiecej swoich prawd zyciowych i o tam geforce hwdp czy co tam wypisujesz ze swoimi internetowymi komputerowymi kolegami itp. ale zazdrosny wykopek XD
  • Odpowiedz
@Antlioon: ty wroc jak cie bedzie stac na cos niz tylko najtanszy skladak w najtanszej obudowie XD panie co to jest panie ja za takie piniundze to bym 100000000 ton kartofli kupil i w--------l miesiac panie a po co to z solom jesc a po co to na talezu jesc panie to som scamy łoni siano chcom za te takerze panie ja se zjem kartofla na kartoflisku panie daj mje
  • Odpowiedz
@frems: thx za lapka za 10 k masz jakies powystawowe gowno z klawiatura z hiszpanii. To raz. Dwa, ze to nie jest PC typowy, to ma robic za centrum multimedialne + komputer PC, generalnie rzecz biorac jak to jest na rynek japonski to na 100% (bo tam wszystko tak robia) to jest zrobione na zasadzie jak najwiecej w jak najmniejszym urzadzeniu, liczylem oddzielnie elementy i wychodzi drozej, nie patrzac juz
  • Odpowiedz
  • 0
@Tad2003 wiesz wiemy już że jesteś troll skoro tak szukałeś że kupno samych części wyjdzie drożej niż ten super komputer, to raz.
Dwa za tyle masz lapka z 1060 lub 1070 z 144hz matrycą.
Mówisz że to ma być stacja więc co ma do tego klawiatura, ale ta też jest porządna. Można kupić jakas uzywke na gwarancji i spokojnie trafi się na coś z 1070 min.
Sam szukam takiego lapka tylko
  • Odpowiedz