Wpis z mikrobloga

Wiecie co ? mam to w dupie.. tzn szukanie sobie dziewczyny. Po prostu mnie to #!$%@?.
Wkład nie porównywalny do efektów.

Musisz przbierać spośród tony gówna aby znaleźć kwiat..
Pełno roszczeniowych księżniczek, kobiet z wybujałym ego, karierowiczek (pełno tego ostatnio) czy wreszcie kobiet toksycznych - takie są najgorsze bo wydają się właściwymi i wartościowymi, wchodzisz z nimi w związek, wszystko jest idealnie, a potem okazuje się że to wszystko fałsz a kobieta jest takim typem osoby który trzeba izolować.

Gdzie są kobiety wrażliwe, empatyczne, romantyczne, skromne, pokorne, niewinne, doceniające drugą osobę, które mają jakieś zasady, szczere, z dobrym sercem którym szczerze zależy dla których liczy się też to co czuje druga osoba i które szukają po prostu parntera życiowego i uczuć ?

Ja naprawdę nie poznałem takiej kobiety jak sięgam pamięcią.. nie poznałem takiej kobiety na przestrzeni ostatnich 15 lat. I im dalej tym te kobiety są gorsze, nawet w zestawieniu choćby z rokiem poprzednim.
Czy widzę wśród znajomych którzy szukają i na jakie trafiają..

Może po prostu te dobre są już zajęte.. ?

Ale hola hola może to z Tobą coś nie jest nie tak, źle szukasz czy coś... gdybym tylko ja miał taki problem to bym tak założył..
Ale potrafię wymienić kilkunastu gości których znam, o na prawdę różnych statusach i osobowościach, wieku, którzy też są ciągle sami. Również chadów 9 i 10/10.. W tym i takich którzy dawno już minęli 30tkę i dalej są sami. Po prostu odpuścili i żyją swoim życiem. Albo i takich którzy w związki wchodzą ale te związki legają w gruzach.
Czy takich po ślubach i rozwodach gdzie kobieta z którą się ożenili okazała się po prostu chora i przegnita do szpiku kości potrafiąca mieć w dupie swoją córkę i bezczelnie kłamiąca i manipulująca córką aby przechylić ją na swoją korzyść. Bo tata każe się uczyć i sprzątać, a mama pozwala grać w grę i daje słodycze.
Czy takich które po paru latach związku nawet jak są już dzieci, rzucają facetów z dnia na dzień.
Czy takich które po 4, 7 latach związku po prostu oznajmiają że odchodzą bez wyjaśnienia/ dla innego itp.
Nawet takich które są w szczęsliwym związku małzeńskim, a jednak potrafią za plecami #!$%@?ć coś głupiego i po prostu chorego

Są tu jacyś po 40,50tce ? Zawsze tak było ? czy ostatnio coś się #!$%@?ło ze światem - no dobra - europą wschodnią.
bo nie tyczy się to tylko polek, że o polki to najgorsze.. brednie. Ukrainki np są takie same albo i jeszcze gorsze.
Innych narodowości bliżej nie poznałem to nie będę się wypowiadał, bo na zachodzie nie szukałem.

#zwiazki #tinder #podrywajzwykopem #przegryw #wygryw
  • 21
@r5678: Kolejny komentarz, w ktorym ktos jeczy na kobiety....

A powiedz mi, gdzie sa Ci mezczyzni? Odwazni, stanowczy, zaradni, zdecydowani. Ambitni, z pasja, osiagajacy stawiane sobie cele. Obyci w relacjach miedzyludzkich, dowcipni, z poczuciem humoru, z dystansem do siebie i otoczenia, uroczy, potrafiacy flirtowac, szarmanccy, glodni nowych wyzwan, twardo stapajacy po ziemi. Nie jeczacy o uwage kobiet.

Nie znajdziesz ich raczej na Wykopie, bo tu jest wieczne narzekanie na kobiety. Narzekaja
@giulietta: kurde taki opis że aż wbiłem na Twój profil i widzę że wrocław. Nie wiesz może, gdzie można u was jakiś nocleg ogarnąć żeby były normalne warunki? Bo nie ufam już zdjęciom z airbnb i bookingu, a chciałem sobie na weekendzik przyjechać do mww ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LemurChmur: Ma, bo ludzie, ktorych spotykasz i poznajesz to wypadkowa Twoich znajomosci (znajomi znajomych), zainteresowan (np. w pracy, na silowni czy jakims kursie), atrakcyjnosci (wzbudzanie pozadania).
Gdzie są kobiety wrażliwe, empatyczne, romantyczne, skromne, pokorne, niewinne, doceniające drugą osobę, które mają jakieś zasady, szczere, z dobrym sercem którym szczerze zależy dla których liczy się też to co czuje druga osoba i które szukają po prostu parntera życiowego i uczuć


@r5678: W romansach widziałem kilka.

Kobieta też człowiek, ty panie szukasz jednorożca.
@r5678: Mam podobne odczucia. Na wspomnianym przez ciebie portalu chyba większość to instaksiężniczki, które szukają ch wie czego, umieszczając mocno sugestywne zdjęcia, także zdjęcia swoich wojaży, ale opisu w ogóle.
Dobry tekst? "Tutaj jestem rzadko, pisz na ig".

To przewijanie jest nudne, bo przez sumaryczne kilka godzin może z 20% dałem w prawo i naprawdę dziwię się, o co tak naprawdę wykopki płaczą, skoro zaciekawiła mnie raptem 1/5.
@r5678: nie ganiaj za laskami, ganiaj za pieniędzmi i na nich się skup a laski będą się ganiać za Tobą. Do tego rozwijaj swoje hobby i uprawiaj intensywnie jakiś sport. Nigdy nie rozumiałem gości którzy szukali dziewczyny na siłę, po co w ogóle szukać dziewczyny?
@abitbald: mi np dziewczyna jest potrzebna do szczęścia. Bez dziewczyny nie potrafię być szczęśliwy a życie to wegetacja bez żadnego smaku.

co z tego że realizuje cele,.mam pasje hobby. kiedy to wszystko jest puste.

Tak samo marzeń tez nie mogę realizować bo moje wszystkie marzenia wymagają drugiej połówki.
@abitbald: Dla mnie kochać to sens życia tak mi się wydaje. Gdzie ta druga osoba jest dla Ciebie najważniejsza i Twój instynkt przetrwania rozszerza się też na nią. Gdzie jesteście tak jakby jednym bytem.
A świat istnieje po to, aby móc cieszyć się sobą.
@r5678: niema nic złego w kochaniu itp ale jeżeli szczęście uzależniasz od drugiej osoby i bez niej Twoje życie jest nudne to będziesz miał ciężko. Znajdź sobie zajawkę, hobby, pasję a reszta sama przyjdzie.
@abitbald: Nie powiedziałem, że bez drugiej osoby życie jest nudne.. jest puste.
Ale faktem jest że prawdziwie szczęście daje mi ta druga osoba koło mnie. Tylko to sprawia że na prawdę jestem szczęśliwy.