Wpis z mikrobloga

Natrafiłem na profil 28-letniej dziewczyny, która napisała o sobie, że ma za sobą długi, 8-letni związek, i że ją "przelotne" znajomości nie interesują, bo po skończonym związku, próbowała takich znajomości i przekonała się, że to nie dla niej xD

Czyli jeden bolec nie wystarczył, musiałam sprawdzić kilka, żeby się upewnić. A teraz kiedy się wyszalałam, poruchałam, to jestem gotowa poznać jakiegoś normalnego, poczciwego Mirka, który jest gotów na poważny związek xD

#tinder #logikarozowychpaskow
  • 95
@norepinefryna: niby nie chlodna, ale widac wyrazna roznice w mezczyznach ktorzy maja powodzenie i go nie maja

dziwnym trafem kobiety czesciej #!$%@? sie w okreslonym typie facetow

@Konkol: nie masz racji, facetom podoba sie wiecej kobiet niz w druga strone

kobieta jest zadbana, ladnie sie ubierze - i faceci sie ogladaja

co do onsow to one zawsze sa z ciasteczkami
widac wyrazna roznice w mezczyznach ktorzy maja powodzenie i go nie maja


@Pawlikowski-33: Tak samo jak widać różnicę w kobietach które mają powodzenie i go nie mają. Zapominasz chyba, że każdy człowiek mając do wyboru dwie osoby wybierze tę według siebie atrakcyjniejszą - i to jest całkowicie normalne. A że dla kogoś bardziej atrakcyjna będzie osoba 1, a dla kogoś innego bardziej atrakcyjna będzie osoba 2 - to właśnie na tym
@norepinefryna: A Ty dalej mnie mierzysz miarą wykopu xD Podkreśliłem wyraźnie, że nie zależy mi na dziewicy, nigdy, nigdzie nie wspomniałem, że mi zależy na poznaniu przebiegu kobiety. Ale Ty i tak stwierdzasz, bo tak Ci wygodnie, że muszę myśleć jak jakieś mirki, które poznałaś pod jakimś wpisem i pewnie prezentuję jak oni ambiwalentne podejście, że z jednej strony chcę znać liczbę, a z drugiej chcę, by tej liczby nie było.
@Kenteris: No pisanie o tym w opisie to jest lekka żenada, ale z kolei oszczędza czas i automatycznie nie piszą do niej osoby które takiego obrotu sprawy nie akceptują. Poza tym bez przesady, żeby porównywać opis "przelotne znajomości" do opisu połykania spermy. Nie widzę nic obscenicznego w napisaniu nawet przez faceta, że "Przekonałem się, że przelotne znajomości nie są dla mnie i szukam kogoś na stałe" - nie odrzuciłoby mnie to.
@norepinefryna: ale czemu przesada? Może warto napisać od razu o swoich preferencjach i dużych potrzebach seksualnych. Na tej samej zasadzie - z góry odrzuci to mężczyzn, którzy szukają pruderyjnej kobiety.

Nie widzę nic obscenicznego w napisaniu nawet przez faceta, że "Przekonałem się, że przelotne znajomości nie są dla mnie i szukam kogoś na stałe" - nie odrzuciłoby mnie to.


Ważny jest też timing jak mówiłem. Ja bym nie chciał być kolejną
Za to jak facet zaliczy ONS to jest przyklaskiwanie na wykopie że "hehe poruchałeś hehe".


@norepinefryna: poproszę źródło na przyklaskiwanie ONSom na wykopie. Bo ten argument zawsze się pojawia pod dyskusjami w temacie rozwiązłości kobiet, a jak tu jestem od 12 lat to jeszcze nigdy nie widziałem powszechnego przyklaskiwani ONSom w wykonaniu mężczyzn