Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 210
Jestem w Pierogarni na obiedzie i jest jeden dzieciak który rozpier&dala całą salę biegając po sali z jakimś traktorkiem. #madka oczywiście nic nie robi tylko żre a dzieciak biega i krzyczy i jeździ traktorkiem między stołami.

Jak otworzą gdzieś jakiś lokal "children free" to będę jednym z pierwszych klientów nawet jeśli będą tam podawać tylko bezglutenowy hummus.

#dzieci #madki #truestory
g.....i - Jestem w Pierogarni na obiedzie i jest jeden dzieciak który rozpier&dala ca...

źródło: comment_oSM6GQZcgeoy4eXk2h37s4iABqHZnXmx.jpg

Pobierz
  • 26
@gumpa_bobi: bylem ostantio w knajpie ze znajomymi. dzieciaki lataly jakies, obalaly sie o krzesla, o ludzi i tarzaly po ziemi. rodzice wyjebndo. jeszcze mnie kolezanki opierniczyly jak narzeklame, ze glosno i pilnowali by bachorow xD
@Travva: To samo pomyślałem. Upadnie i sobie głupi ryj rozwali i madka będzie sobie musiała pójść stamtąd. A jak nie, to OP sam będzie mógł jej kazać #!$%@?ć, skoro sama nie je i nie da innym zjeść, z pewnością nikt się nie sprzeciwi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gumpa_bobi: kiedyś byłem świadkiem pięknej karmy wobec takiej madki właśnie. W sklepie z ciuchami stałem, przeglądałem ubrania eksponowane na wieszaku wolno stojącym, takim okrągłym (ciuchy wiszą ułożone po okręgu). I jest madka przy wieszaku obok i jej kaszojad, który biega obijając się o wszystko i wszystkich i drze się przy tym. Madka zajęta swoimi sprawami. W pewnej chwili gunwiak znów nadbiegł, tym razem nie wpadł w wieszak, przy którym stałem (chwytając
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gumpa_bobi: A czemu nie powiesz obsłudze, że Ci to przeszkadza? Ja jako kobieta zwracałam takim pindom z niewychowanymi gówniakami uwagę. Jak raz, drugi nie podziałało to zapraszałam do wyjścia. Kwik? Szybki telefon do menadżerki i poproszenie ochroniarza o pomoc.