Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 210
Jestem w Pierogarni na obiedzie i jest jeden dzieciak który rozpier&dala całą salę biegając po sali z jakimś traktorkiem. #madka oczywiście nic nie robi tylko żre a dzieciak biega i krzyczy i jeździ traktorkiem między stołami.

Jak otworzą gdzieś jakiś lokal "children free" to będę jednym z pierwszych klientów nawet jeśli będą tam podawać tylko bezglutenowy hummus.

#dzieci #madki #truestory
g.....i - Jestem w Pierogarni na obiedzie i jest jeden dzieciak który rozpier&dala ca...

źródło: comment_oSM6GQZcgeoy4eXk2h37s4iABqHZnXmx.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@tuttifruttis: robimy z żoną dokładnie tak samo, nigdy kelner nie miał problemu z opóźnieniem z kuchni dania mojego o 5 minut od dania żony. Wręcz rozumieli zawsze od razu o co chodzi i byli chyba wewnętrznie szczęśliwi że dbamy o innych gości ;)
  • Odpowiedz
@gumpa_bobi Niestety prymityw nie uczy dzieci, że miejsce publiczne dzieli się z innymi ludźmi. Ja moją córkę strofuję nawet, gdy w restauracji zbyt głośno mówi. Podobnie w komunikacji miejskiej. Sam nie jestem orłem ogłady, ale jakieś tam zasady trzymam. To pewnie jedna z tych madek, która dziecku lvl 2 daje do rączki smartfona, żeby tylko się zamknęło i się cieszy, że jak warzywko małym paluszkiem przerzuca filmiki na Youtube.
  • Odpowiedz