Wpis z mikrobloga

  • 8
@btcmonster grafik który nie może pracować bo zatoki? Może zwolnij się od tego Janusza, załóż własną firmę i wtedy pracuj jak chcesz i ile chcesz. Podejrzewam, że szybko przestałyby Ci przeszkadzać w wykonaniu zlecenia te zatoki. Kto wie, może byś nawet szybko wyzdrowial.
  • Odpowiedz
@Ytarka: skąd od razu, że janusz xD na uopie u niego wychodzę lepiej niż na b2b. Miałem wybór czy uop, czy b2b. Jasne, że uop. Mam w------e w księgowość, mam benefity i prawa pracownika. Co do zatok, widocznie nigdy nie miałeś z nimi problemów, skoro twierdzisz, że to nie jest aż tak duży problem. Żeby Ci może nakreślić sytuację, to na rtg przestrzeń w nosie, które oddziela przegroda jest czarna.
  • Odpowiedz
  • 7
@btcmonster Z Twojego wpisu wynika totalny brak szacunku dla gościa który Ci płaci. Czyli masz benefity i w------e jaja na l4. Jakbyś miał swój biznes, ten wpis byłby inny.
  • Odpowiedz
@Ytarka:

postrzeganie realizacji stosunku pracy w kategoriach dobrego obyczaju

o c--j
Jakbym chciał się stawiać w pozycji pracodawcy to bym został pracodawcą, jego problem, mógł zatrudnić na b2b i miałby 'kto nie pracuje ten nie je' xD
  • Odpowiedz
@Ytarka: nie masz czasem jakichs problemow psychicznych albo nie jestes na jakims zjezdzie po twardych narkotykach? Twoje wpisy troche o tym swiadcza. Moj wpis wynika z dobrego humoru i dodatkowego, platnego urlopu, ktorego zapewne mi zazdroscisz :D Albo nie, sorry - pewnie jestes na b2b, albo masz jednoosobowa i musisz z---------c zeby jesc. Ja, jak ktos wyzej wspomnial:

1. Nie oszukuje, przeciez nie bede klocil sie z lekarzem, ktory sam
  • Odpowiedz
@Ytarka: Ty, powiem Ci wiecej o tych benefitach. Wiesz jak zus dba o chorego pracownika, takiego jak ja? Pracuje od poniedzialku do piatku, mam stala stawke godzinowa, wszystko spoko. Wiesz jak jest w przypadku L4? Mam ciaglosc, jakbym pracowal 7 dni w tygodniu. Placa mi rowniez za weekendy. Co prawda 80% podstawy, ale wszystko mam na papierze, a nie pod stolem, wiec hajs bedzie sie zgadzal.
  • Odpowiedz
  • 0
@btcmonster nie jestem na zjeździe ani problemów nie mam xD Jestem zatrudniona na oup, mam pracę która lubię i zarabiam bardzo dobrze. Za to zauważyłam tendencje ostatnio u ludzi do kręcenia wolnego i szczycenia się byciem na l4 xD

Zazdroszczenie płatnego urlopu xD bo jebne xD
  • Odpowiedz
@Ytarka: No dobra, sorry za tego bipolara, troche mnie ponioslo, ale Twoje odpowiedzi byly conajmniej dziwne. Moj wpis ma charakter nieco humorystyczny, o czym wspominalem juz wczesniej. Jestem w stalym kontakcie ze swoim przelozonym, wcale az tak sie nie w-----a D: wiesz, niektorzy zdaja sobie sprawe z tego, ze warto sie doleczyc, niz lazic do pracy wyjalowionym na antybiotyku, zeby pare dni pozniej znowu isc do lekarza z powiklaniami. Problem
  • Odpowiedz