Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@no360scope: @kirk_knut:
@Ruud_Gullit:
Nie zawsze, w dzisiejszym meczu bramkarz sie nie popisal przy kazdej sytuacji. W pierwszym golu Messiego nie mial absolutnie nic do powiedzenia, natomiast w drugim zle ustawil mur, ktory mu zaslonil pilke i odebral interwencje. Ta pilka nie byla ani w oknie, ani przy slupku. Strzal swietny, ale bramkarz dolozyl swoje.
@peszmerd: jakby to był Maciek Szczęsny, to na pewno na mirko nikt by go nie obwiniał :P .. (#pdk)

Zaś na poważnie - tak, generalizując zawsze mirko ma coś do powiedzenia przy pięknych bramkach Leo (jak strzeli po świetnym dryblingu, to zaraz słyszymy „co to za obrońcy”, „z ogórkami to każdy potrafi” itp. itd. / jak sypnie wolnego to „pkkkkee, gdzie był bramkarz”) ..

To się po prostu już robi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kirk_knut: tak samo ma do powiedzenia przy cr. Sypnal dwa zajebiste wolne, pierwszy to bramka kolejki, w drugim bramkarz mial szanse, przeciez to nie byl laserowy strzal od poprzeczki. Widac wyraznie jak Lopez reguje dopiero, gdy pilka mija mur.

Messi tym spotkaniem, bo i zaliczyl genialne asysty do Dembele i Suareza? i jebnal dwie wisienki z 20 metra udowodnil, ze jest najlepszym pilkarzem na swiecie. Nie wiem czy Pele czy Maradona
@peszmerd: ale ja Ci przyznaje racje - nawet jeśli Lopez miał swój „udział” przy drugim wolnym, to mi chodzi tylko o sposób prezentacji tego przez co poniektórych na zasadzie wyczuwalnej dyskredytacji samego uderzenia i kolejnej bramki z wolnego Leo ..