Wpis z mikrobloga

@Beniz_Szatana: Zwizualizauje? w sensie, że zrobi projekt z rysunkami technicznymi, wytycznymi dla wykonawcy, stolarza oraz katalogiem użytych produktów?
Czy zrobi tylko obrazki (wizualizacje), nie robiąc projektu? (chociaż to trochę mija się z celem, bo trudno zrobić pomocne wizualizacje bez projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°))

i ile to miliony monet? Za tę pierwszą opcję, normalna, niewygórowana cena to ok. 150zł za m2.
za tę drugą trochę mniej, ale
@Gonzzo w sensie, że mam jakieś pomysly w stylu drewno, kamień i zieleń i chciałbym fajnie to połączyć. Projekt domu mam. Potrzebowalbym doradztwa i renderow która ścianę jak pomalować, jakie płytki dać i oświetlenie plus ci na ścianach fajnego powiesić. Tyle. Chodzi o pokoj dzienny, sypialnie i hol. Jestem świadom, że takie coś kosztuje od 300 do 2000 zł w zależności od rejonu i firmy.
@Beniz_Szatana: Ok. Czyli potrzebujesz projektu wnętrz, tej pierwszej opcji. Meble sam będziesz wybierać? szafy, zabudowy - wytyczne i rysunki do stolarza, Oświetlenie i punkty elektryczne, rysunki, żeby wykonawca wiedział gdzie co jak. Render ciężko się tworzy bez projektu, bo i tak najpierw to trzeba coś zaprojektować, żeby ten render (zdjęcie) stworzyć. Wizka to końcowy etap, żeby klient mógł zobaczyć efekt a nie cel sam w sobie :D (Jeżeli ktoś oferuje sam