Wpis z mikrobloga

Mój wuj, który mieszka na stałe w Norwegii opowiedział mi kiedyś anegdotę odnośnie piekarni. Otóż była piekarnia, w której brałeś chleb, ale nikt nie liczył na kasie tylko wrzucałeś kasę do takiego koszyka. Potem przyszli Polacy, którzy brali chleb, bułki etc. i jeszcze pieniądze z tego koszyka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak się domyślacie niedługo potem została zatrudniona kasjerka na pełen etat.
#cebuladeals #norwegia #januszebiznesu
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drizx: dosłownie 2 noce temu miałem sen, że jestem w jakimś sklepie i nie ma kasjerki ani nikogo innego, tylko stoi koszyczek, a tam w środku 2 razy 100 EUR. I nawet #!$%@? we śnie nie #!$%@?łem tych pieniędzy :D
  • Odpowiedz
U nas w firmie właściciele stołówki pracowniczej zostawili w lodówce kanapki dla nocnej zmiany z wpisanymi cenami i skarbonka. Sytuacja skończyła się podobnie. UK here.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Drizx: #!$%@?, w Polsce pewnie z połowa silników do łódek jest #!$%@? od skandynawów. Nikt nie zakładał żadnych blokad aż podludzie z europy wschodniej wyczaili biznes.
No ale skoro jest klient i jest popyt ...
  • Odpowiedz
@Drizx: znajomy się chwalił, że po zapoerdalaniu 14 godzin w kołchozie na norweskim polu szli kraść ziemniaki z innego pola "NO BO PSZECIEŻ W SKLEPIE DROGO W #!$%@?". Polactwo #!$%@?.
  • Odpowiedz
@galeczek: bylem przez ponad pół roku z kumplem jedynymi dwoma polakami w miejscowosci w NO. Domów, aut nikt nie zamyka, przy drodze budki z dobrociami (ryby, soki, chleby) nikogo obsługującego, tylko koszyki na kasę, żeby zapłacić kwotę i lub ewentualnie resztę zabrać. Żadnego problemu nie było. Wszyscy mili aż do przesłodzenia. JAk jechaliśmy w inne miejsce na nocleg to mogliśmy się robić wszędzie, Norwegowie do nas przychodzili pogadać, bo polska
  • Odpowiedz
To samo w Anglii są stoiska z warzywami przed chata i słoik na siano a obok dalej mieszkają Polacy i dopóki ich nie było to spokój ale wprowadzili się i wszystkie stoiska #!$%@? z siana i warzyw xDDDDDDD
  • Odpowiedz