Wpis z mikrobloga

#gry #pcmasterrace #retrogaming #sidescroller #narkotykizawszespoko #rougelike #tvgry
Na jakiś czas temu tvgry opisywali grę #deadcells . Fajna taka jak sobie wypijesz parę piw/zapalisz i idziesz na żywioł. pamiętam że redaktor nazwał ten typ gier jakimś określeniem mieszającym nazwę gry #castelvania + jakiejś innej, co byście jeszcze polecili na leżenie na kanapie z padem po tygodniu pracy w stanie półprzymykających się oczu i granie sobie na lajcie bez uczenia się 10 godzin o c chodzi w grze. Wiem że redaktor wymieniał też jakieś inne podobne tytuły. Co polecicie? Dzięki
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@carving85: Dead Cells to już bardziej metroidrougevaniasoulslike xD
@RabarbarDwurolexowy: Jeżeli chodzi o generowane losowo gry akcji z permadeath to polecam: Rogue Legacy(niestety jedyny platformer), a także the Binding of Isaac oraz Enter the Gungeon. Te najbardziej mi w pamięci zapadły, ale jeśli bym się zastanowił, to pewnie bym coś jeszcze sobie przypomniał.
ftl se zagraj


@Kryspin013: grałem, dobra, dobrze zbalansowana, właśnie to lubię w tych grach że jak umrzesz to się #!$%@?***sz, ale nie na tyle by zostawić grę, a na tyle żeby zacząć od nowa w większą determinacją.

cuphead


@Basiura89: świetna forma, gra bardzo hajpowana, pograłem chwilę, trochę trudniejsza niż się spodziewałem, ale jak Klocuch mówi że łatwa, to muszę się przyłożyć;)

Binding of Isaac


@Zwanek: @carving85: Ok, dzięki
@nothingtown: OK, spróbuję:), mam pytanko z innej beczki, zakładając że jesteś płci żeńskiej i grasz w gry, nie musisz odpowiadać, nie próbuję Cię też poderwać, mam 35 lat i internetowe flirty mam dawno za sobą, kieruje mną zwykła ciekawość:
zacząłem w internety w 1999, wtedy dziewczyny w polskiej sieci to była niezwykła rzadkość, a z tych kilku większość to byli faceci trolle próbujący oszukać innych(wtedy nawet nie było określenia troll;)). A
@RabarbarDwurolexowy: nie jaraja mnie gry multi, jedyne, w co gram takiego, to w lola, a tam nie ma czatu glosowego :) wolę gry single Player. No ale ogólnie, nie powiem, sam fakt, że dziewczyna gra w cokolwiek, to potrafi to wzbudzić wiele sensacji, niestety na ogół negatywnie. Nie tak dawno temu na przykład, skomentowalam post, który dotarł w gorące i wszyscy założyli z góry, że tym komentarzem hejtuje facetów za granie