Wpis z mikrobloga

K---a ale mam kiepskie oceny w tym semestrze dużo dwój + zagro z historii i wosu, bo na te gównoprzedmioty trzeba w c--j rzeczy zakuwać. Typek od historii wymaga od nas tyle jakbyśmy uczęszczali do jakiejś szkoły historycznej czy c--j wie co tak tymi datami n--------a ze już połowa zeszytu mi tylko została. Czy oceny z przedmiotów takich jak biolka, wos, historia są w chooy ważne czy j---ć to i lepiej lecieć na dwójach? Jestem w technikum więc wolałbym się skupić na zawodowych a nie mogę bo typek z historii wymaga nie wiadomo jakich rzeczy.
#techbaza #szkola #przegryw #feels
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hydroakustyk: taki zaszczyt że od momentu obrony żadna kobieta nie zniży się nawet do mnie odezwać.
W oczach kobiet jak masz ściśłe wykształcenie to jesteś gównem a nie człowiekiem.
Nawet na wykopie różowepaski mnie wyzywają jak się dowiedzą że mam doktorat.
  • Odpowiedz
@Hydroakustyk: chyba się źle czujesz?
Dla kogo miałbym pracować, dla tych którzy mną gardzą?
Miałbym być jak żyd w Iii Rzeszy pracujący ponad siły dla swych oprawców?
Nic z tego, jeśli nie jestem obywatelem tego kraju, jeśli jestem podczłowiekiem, jeśli spotyka mnie tylko pogarda i nienawiść to nie będę płacił na 500+ i emeryturki.
Jestem bezrobotny i nie mam zamiaru tego zmieniać.
  • Odpowiedz
@Hydroakustyk: jeśli jest się samotnym to nie ma nic ciekawego.
Jak się jest na skraju śmierci głodowej to nie ma nic ciekawego, myśli się wyłącznie o jedzeniu.
Ja jestem na skraju śmierci z samotności i nie jestem w stanie o niczym innym myśleć.
Wszystko, absolutnie wszystkie informacje, czy to polityczne, czy naukowe czy historyczne przyjmuję wyłącznie przez pryzmat samotności.
  • Odpowiedz
@Hydroakustyk: dziękuję za propozycję ale to nie pomoże.
Mój kolega regularnie rozmawiał ze mną przez telefon, chodził codziennie do pracy miał znajomych a i tak leży w grobie.
Prawdziwego kontaktu z kobietą nie da się niczym zastąpić.
  • Odpowiedz