Wpis z mikrobloga

#!$%@? ale mam kiepskie oceny w tym semestrze dużo dwój + zagro z historii i wosu, bo na te gównoprzedmioty trzeba w #!$%@? rzeczy zakuwać. Typek od historii wymaga od nas tyle jakbyśmy uczęszczali do jakiejś szkoły historycznej czy #!$%@? wie co tak tymi datami #!$%@? ze już połowa zeszytu mi tylko została. Czy oceny z przedmiotów takich jak biolka, wos, historia są w chooy ważne czy #!$%@?ć to i lepiej lecieć na dwójach? Jestem w technikum więc wolałbym się skupić na zawodowych a nie mogę bo typek z historii wymaga nie wiadomo jakich rzeczy.
#techbaza #szkola #przegryw #feels
  • 30
@noitak Oceny na koniec technikum są Ci potrzebne jedynie do pięknego świadectwa. Warunkiem dostania się na studia jest ukończony (najlepiej z dobrą punktacją) egzamin dojrzałości. Skup się na przedmiocie typu fiza, matma lub ten, z którego masz plan zdawać rozszerzenie. Tak z ciekawości, jakie zdajesz fakultety ?
@noitak nie uraź się, ale z tego co pamiętam ze szkoły to zazwyczaj było tak, że osoby które miały podobną sytuacje jak ty to nic się nie uczyły. Potrafiły dużo narzekać, ani trochę nie uczyły się i później płacz i obwinianie nauczycieli że są okropni (a w mojej opinii to była tylko i wyłącznie ich zasługa, że mieli słabe oceny i zagrożenia).
@rozzen #!$%@? no wiedziałem że ktoś to napisze xD Przecież ja się uczę do #!$%@? jak biologii nienawidzę tak z testów mam czwórko i trójki tylko ostatnio pałę dostałem i wychodzi mi dwójka(i nie wiem czy poprawiać). Zależy mi na edukacji więc matmy i zawodowych uczę się we własnym zakresie + mam w planach podszkolić się z anglika więc to nie jest tak że się nie uczę. Zastanawiałem się nad zmianą szkoły
@aardwolf no właśnie nie wiem czy mi to średniej nie obniży i przykładowo nie będę mógł się dostać na studia bo mnie matka straszy że to na koniec techbazy jest na świadectwie i oni to sprawdzają ( ͡° ʖ̯ ͡°)