Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sensu_Stricto: no tak. Auto już w ogóle, traci na wartości itp. Rower pewnie jeszcze w miarę się trzyma i idzie sprzedać za podobną kasę chyba że nowy. Ale mieszkanie opa raczej tylko zyska. 180k za 40 m raczej nie stanieje może kilka procent przy kryzysie.
no tak. Auto już w ogóle, traci na wartości itp. Rower pewnie jeszcze w miarę się trzyma i idzie sprzedać za podobną kasę chyba że nowy. Ale mieszkanie opa raczej tylko zyska. 180k za 40 m raczej nie stanieje może kilka procent przy kryzysie.


@trolljaskiniowy: Ale tu nie ma co porównywać. Ja sobie 'odmawiałem' 3 miesiące, nie 3 lata, nie 10 lat.
@Mesosfet:

co jest złego w kredycie? Ja z różową mamy mieszkanie ale kupujemy sobie drugie na kredyt. Jakoś nikt z nas nie widzi w tym problemu.

Dajesz zarobić złodziejom finansistom. A mieszkanie nie jest Twoje tylko BANKU. Polecam poczytać wykop peel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arthasss: Grtulacje, nam z żoną tez sie udało pare tygodni temu, mając po 27 lat. Bez żadnej pomocy rodziny, całkowicie sami od zera. Teraz został nam tylko rok kredytu, bo troche nam brakło, No i mając po 28 lat jesteśmy na swoim i możemy cieszyć sie życiem nie myśląc o tym ze trzeba spłacać bank przez 30 lat. Tak jak Ty, żyliśmy skromnie, ale i na wakacje czlowiek pojechał i do