Wpis z mikrobloga

Zajebiście spłyciłeś założenie rodziny do "imponowania kobietom". Bycie spermiarzem do 40-stki i mieszkanie ze starymi na pewno temu nie sprzyja


@GrzegorzPorada: Sam napisaleś o imponowaniu kobietom, więc mi tu teraz nie wciskaj że ja coś spłyciłem. Do tego od razu założyłeś, że to facet powinien mieć mieszkanie a kobieta to przecież księżniczka od rozkładania nóg i ma iść na gotowe. I dziwić sie skąd sie biorą te wszystkie księżniczki z tindera...
@Arthasss: wiekszasc z Was przegrywy żyje gorzej niż autor w swoim czasie „ odmawiania wszystkiego „ . Tak naprawdę to Dupy wam rozrywa z zazdrości ze ktoś do czegoś doszedł a wy dalej Cola i chipsy z biedronki przed kompem bez perspektyw zmian przez najbliższe 10 lat . Nie wierze ze można kogoś opluwać w takim radosnym wpisie przegrywy .
Gratuluje autorowi i wszystkiego dobrego !
@Arthasss: mieszkalem tam w okolicy od zawsze, wyprowadzilem sie 2 lata temu. okolica nawet sympatyczna, nie ma jakiegos ponadprzecietnego stezenia patologii, wiadomo od czasu do czasu moze isc w nocy jakas #!$%@? ekipa i cos pokrzyczec, "pokibicowac", ale generalnie moge polecic
Czytam te wszystkie komentarze i kreuje się piękny obraz Polaczka Cebulaczka ;) W większości krajów, posiadanie mieszkania nie jest traktowane jak przywilej czy życie w luksusie czy status bądź efekt przedsiębiorczości. Młodzi ludzie wolą wynajmować mieszkania, żyć bez kredytów i finansowych zobowiązań. Oszczędność wydają na kulture, podróże i naukę. Serio nie dziwię sie, że mamy obraz ciemnogrodu jeśli posiadaniem 40m2 jest spełnieniem marzeń, stanowi o statusie społeczno ekonomicznym. Bleee... A dla OPa