Wpis z mikrobloga

Jak ogromne są dzisiejsze statki wycieczkowe w porównaniu do legendarnego Titanica?

A jeśli ktoś nie ma pomysłu dla swojego różowego na prezent na #dzienkobiet2019 to 8.03 może ja zabrać na niesamowity rejs ze zwiedzaniem Karaibów jednym z najnowszych i najbardziej luksusowych wycieczkowcem w fantastycznej cenie :)
Polecamy: http://bit.ly/rejskaraibyzmiami

#podroze #podrozujzwykopem #rejsy #ciekawostki #uniquemoments #statki #statkiboners
UniqueMoments - Jak ogromne są dzisiejsze statki wycieczkowe w porównaniu do legendar...

źródło: comment_eEH91s5EPDto0syZYztYzVf95WNiPkyf.jpg

Pobierz
  • 11
@UniqueMoments: hłe hłe hłe...

Cena nie zawiera:

- obowiązkowych napiwków dla obsługi statku w kwocie 10 EUR/os./dzień
- dopłaty do opcji All Inclusive - All Incl 7 dni na statku: 1499zł/os oraz dziecko do 12 roku zycia (11,99) 749zł/os
- dopłaty do kabin z oknem, oraz z oknem i balkonem
- kosztów wizy do USA
@WLADCA_MALP:
Napiwki: Tak, sa one pobierane bezpośrednio na statku, są obowiązkowe i nijak nie idzie ich dodać do ceny rejsu. Nie ukrywamy ich.
Są za to w cenie opłaty portowe i wszelkie transfery i wiele innych :)
All Incl: Jest w standardzie 3 posiłki, kto nie pływał ten nie wie, ale 3 posiłki + napoje jakie są standardem oznaczają możliwość jedzenia do oporu non stop serwowanych przez cały dzień posiłków i
@WLADCA_MALP: all incl zapewnia nielimitowane napoje w barach itp w tym alkoholowe za wyjatkiem marek premium (np black label) oraz możliwość zamawiania jedzenia z restauracji tematycznych na statku bez dodatkowych opłat (a la carte - jest ich sporo, typu kuchnia japońska, włoska itp.)
@UniqueMoments: wszystko fajnie, ale nikt mi nie da gwarancji, że dostanę wizę do USA - zawsze moze być tak że w Miami dostanę kopa z powrotem do Wawy. Dlatego takie wycieczki, żeby nie wiem jak fajne odkładam na bok, bo może kiedyż bedzie ruch bezwizowy z USA.
@WLADCA_MALP: Wbrew pozorom sporo ludzi ma wizę do USA. Ponadto oferujemy, że jeśli do początku stycznia uczestnik nie uzyska wizy to otrzyma 100% zwrot wpłaconej zaliczki. Oferujemy także pomoc zaprzyjaźnionej firmy która załatwi wszystkie formalności wizowe, zadba o prawidłowe wypełnienie dokumentów i umówi spotkanie z konsulem.
Do tego da bardzo dużą zniżkę za swoje usługi. Wyrobienie wizy od startu do otrzymania paszportu zajmuje ok 3 tygodnie.

Fakt, że zawsze nawet mając
@UniqueMoments
Rozumiem, ze sie troche reklamujecie ale...

Pracuje w tym businessie, aktualnie pisze do Was z pokladu p&o oceana. Wczesniej bylem na roznych p&o, cunard, carnival, priness, rci i celebrity, a nawet polferries i unity line ( ͡ ͜ʖ ͡)

Tak, wiem, ze jako podwykonawca nie jestem tam dla przyjemnosci. Mimo wszystko staram sie wykorzystac maksimum czasu na zwiedzanie i pomimo, ze nie jestem na pax, staram
@zi_bee: Hej, bardzo dziękujemy za spostrzeżenia. Oczywiście zdajemy sobie sprawę ze średniej wieku klientów na takie wyjazdy bo regularnie takie wyjazdy organizujemy :) Wiemy też, że ta średnia wieku dla tak podróżujących się obniża i poza emerytami wysyłamy też często ludzi prowadzących własne dobrze prosperujące biznesy - aktywnych zawodowo i w sile wieku :)

Wbrew pozorom taki rejs to najtańsza forma zobaczenia jak najwięcej na Karaibach :)
Ponadto ten portal ze