Wpis z mikrobloga

@Suck_My_Duck: Dokładnie, do dzisiaj mam drzazgi wbite w jedną nogę.
A tak na serio - nazywanie kogoś rasową patologią po 2 komentarzach xD Ale spoko, niedoszła teściowa też mnie tak wyzywała, bo zamiast od razu iść na studia to pracowałam w markecie po maturze. Bo przecież lepiej chodzić z wystawioną ręką i płakać, że nie ma się pieniędzy i "ludzie dajcie". Jasne, że praca 16-latki nie jest normalna, ale czas
  • Odpowiedz
@kapsztad28:

Alas, not completely — but you can get some rough clues about what'll happen to your hair as you age simply by looking at your father and maternal grandfather's heads.

Basically, if your maternal grandfather went bald, there's a good chance that you have some of the X chromosome genes for baldness, and some chance you have the autosomal genes for it too. If your father went bald, there's
  • Odpowiedz
@norepinefryna: co jest nie normalnego w pracy wieku 15/16 lat w rodzinie każdy z chłopaków pracował u taty w wakacje od 4-10 tygodni. Pewnie byśmy częściej pracowali ale tata ma firmę za granicą a my siedzieliśmy w Polsce. Z perspektywy czasu to co co pracowali już jako nastolatkowie wyszli najkorzystniej.
  • Odpowiedz
@omnibus_semper jest różnica między dorobieniem sobie żeby kupić sobie coś ekstra a pracą bo nie masz co na siebie włożyć. Jak nie zarobisz żeby kupić sobie na przykład wymarzony rower to się nic nie stanie, jak nie zarobisz żeby kupić sobie niezbędne spodnie to już gorzej.
  • Odpowiedz