Wpis z mikrobloga

@alpag: Ty kiedyś próbowałeś przejechać z Białegostoku do któregokolwiek warszawskiego lotniska? 2h to dojedziesz, ale do dworca centralnego, a już stamtąd jeszcze musisz się tłuc busami na Modlin lub brać Ubera. Co już robi z tego przejazdu z 2 godzin do 3-3.5h
@alpag: No dobra, teraz przejdź z dworca na SKM, to masz 15-20 minut. Fajnie, ale te busy jeżdżą co godzinę, jak nie trafisz to godzinę czekasz. Więc trzeba to też wliczać. Wiem jak to wygląda, bo latałem z obydwu lotnisk.
@stanley___: Aż sprawdziłem połączenia bezpośrednie z tegoż o to portu lotniczego w Olsztynie - oferta taka, że w sumie to aż nie wiem co wybrać:
- Olsztyn-Mazury - Londyn-Luton
- Olsztyn-Mazury - Londyn-Stansted
- Olsztyn-Mazury - Dortmund
- i znalezione na skyscanner Olsztyn-Mazury - Lwów
@Vein: teoretycznie z centralnego jeżdżą dwie KMki do modlina. Ale fakt może być to czasem problematyczne i żeby zdążyć to trzeba brać ubera xd Ogólnie samo dotarcie do wawy centralnej jako centrum przesiadkowego problematyczne nie jest
@ShootinP: na moje port nie jest aż tak potrzebny. Przydałby się dla ludzi że wschodu i pewnie jako taki ruch by był. Modernizacja tego nie byłaby problemem gdyby nie leśne dziady siedzące w zarządzie