Wpis z mikrobloga

@PonuryMruk: zależy co będziesz robił. Ja mam fajną kasę, pod telefonem jestem, ale jakoś szczęśliwie bardzo dawno nic nie przydarzyło, musisz niekiedy posprawdzać jak coś się późno ładuje, albo jak jest awaria ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko zależy do jakiej firmy trafisz
@PonuryMruk: uwielbiam tą pracę. Pod telefonem 24h to musisz mieć zajebiście nieogarniętych kierowców i klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo prowadzić 15 busów na raz
Na zarobki też nie narzekam. Są tacy, co po roku w firmie mają po 8-10k samej premii, ja się bardziej skupiam na autach niż robieniu marzy dlatego aż takimi zarobkami się nie pochwalę, ale jest to do zrobienia jak masz gadane z
@Balderij prowadzę 15 busów, wszystkie aktualnie w trasie ( ͡º ͜ʖ͡º) Praca 8-16, po godzinach właściwie nie siedzę wcale. Czasem ktoś zadzwoni się zapytać, albo klient się pyta o pozycję auta. Kierowcy w większości ogarnięci. Więc trzeba albo zaniedbywac swoje obowiązki, albo nie wiem.
@PonuryMruk kasa zależy jak się dogadasz, co ci proponują. Ja mam w miarę przystępne progi w stosunku do ilości aut. Praca niewdzięczna jak
@quarox czasowo w godzinach pracy potrafię przez 5h tylko się na pracy bez tchu skupić. Czasami wisze na telefonie. Ale to pojedyncze przupadki. no więc ogólnie to loteria, jaki dzień, czy jakieś święto na zachodzie. Ale. Podstawe mam 2.5k + % od marży. Marży wyciągam 1500-2200e. Zależy jaki miesiąc i czy wszystkie autka w trasie, a rzadko kiedy są wszystkie :D
Niby bez rewelacji dla niektórych, bo zaraz znajdzie się ktoś kto
@szajbi_: jako pośrednikowi poprostu wydaje mi się ze 15 aut to jest w #!$%@? :) i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić ile to jest roboty znaleźć ładunki dla 15 aut a niech jeszcze gdzieś stoją w Marsylii czy nantes :)