Wpis z mikrobloga

  • 6390
Pracuję w salonie sprzedaży sieci komórkowej. Przed chwilą był starszy pan, który chciał najtańszy abonament z internetem domowym. On nie korzysta w ogóle, ale podobno jego wnuczek nie chce do niego przychodzić bo "dziadek nie ma internetu, więc po co skoro nie da się pograć". I ten smutek w oczach pana dziadka, gdy o tym mówił... ()

#pracbaza #feels
  • 212
  • Odpowiedz
moja Mama też poszła niedawno do salonu, powiedziała, że potrzebuje do smartfona kartę tak aby był internet zeby mogła odbierać i wysyłać od czasu do czasu zdjęcia i aby działał w Niemczech. Powiedziała, też że prosi o poradę bo ona się na tym nie zna.

  • Odpowiedz
To chyba calkiem normalne ze malolat woli sobie pociupac niz zamulac z dziadem, jesli natomiaat powiedzial mu o tym wprost to jest ciezko uposledzony emocjonalnie
  • Odpowiedz
Pracuję w salonie sprzedaży sieci komórkowej. Przed chwilą był starszy pan, który chciał najtańszy abonament z internetem domowym. On nie korzysta w ogóle, ale podobno jego wnuczek nie chce do niego przychodzić bo "dziadek nie ma internetu, więc po co skoro nie da się pograć". I ten smutek w oczach pana dziadka, gdy o tym mówił... ()


@katf: Ten dziadek jest głupi, więc mi go nie
  • Odpowiedz
@katf: no kuźwa, nie mogłaś mu sprzedać prepaida i napisać mu na kartce jak obsługiwać doładowania i włączanie pakietów? (°° ja #!$%@?, smutno mi się przez Ciebie zrobiło...
  • Odpowiedz
@katf: wiem co czujesz, bo moja babcia ( ma prawie 90 lat i tylko ja odwiedzam w tej rodzinie) też prosi mnie, abym założył jej internet, bo wnuki od strony drugiej córki, które #!$%@? mieszkają kilka bloków dalej, nie chcą jej odwiedzać, bo nie ma internetu. #!$%@? to smutne ()
  • Odpowiedz
@katf: U moich teściów podobnie; siostra mojej żony ma gówniaki lvl14 i 10 lat. Wnuczki do dziadka nie przychodzą (mają raptem kilkaset metrów) bo dziadek ma za słaby komputer i gry nie działają.

Samemu mi się ryczeć chciało jak mój teściu proponował wnuczkowi wspólne malowanie garażu, a ten mu wygarnął "ile zapłacisz"

#truestory
  • Odpowiedz