Wpis z mikrobloga

@lis6502: kobiecie czy córce? Bo ja tam jasno córkę widzę, a córka chyba może mieć jakieś marzenia? Szlachetna paczka ma w liście zawsze to, co jest potrzebne, oraz dział 'prezenty'. Biedni ludzie to wciąż ludzie, którym może się coś marzyć i po to jest ten dział, żeby ktoś, kto ma taki sprzęt na zbyciu (lub środki do jego sfinansowania) mógł to podarować. Ja mam lustro na sprzedaż, dlatego nie oddam, bo
@matra: wydaje mi się, że zgłoszenie poleciało właśnie przez lustrzankę, bo to nie dość, że jest zwyczajna fanaberia (ok, upominek) to jeszcze bardzo konkretna (przypomina mi to te nastolatki, które swego czasu na deviantart lansowały się Canonami pod choinkę, a zdjęcia robiły jak ja telefonem). Gdyby napisała, że córka chce kompakt żeby rozwijać swoja pasję, to by to było zrozumiałe, a tak to brzmi jak "potrzebny laptop do szkoły - XPS
po co biednym ludziom lustrzanka tak btw xD


@BajerOp: z tego co kojarzę Twoje wypowiedzi, myślałam, że masz więcej oleju w głowie ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wiem, tej dziewczynki zapytaj, po kiego #!$%@? chciałaby zdjęcia robić, może powinna sobie bierki z zapałek zrobić ¯\(ツ)_/¯
a co do idei szlachetnej i rozdawnictwa - skoro jest dobrowolne, to w sumie nic mi do tego ¯\
(ツ)_/¯

@
Działam w Paczce od kilku lat jako wolontariusz, wiec coś niecoś jeszcze ode mnie.

Dla wszystkich, którzy bronią owej madki - ideą Szlachetnej Paczki jest mądra pomoc. To jest główne i najważniejsze założenie. To nie jest MOPS i tutaj nic się nikomu nie należy (w sensie prawnym jak wszelkie zasiłki itd).

Decyzję o włączeniu danej rodziny lub nie podejmuje woliontariusz, który był u rodziny na minimum 2 spotkaniach (jak jest potrzeba i