Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, że to możliwe, ale Fifa 19 jest jeszcze gorsza niż 16, to jest najgorsza Fifa w jaką grałem w życiu. Ta gra jest po prostu obrzydliwa, niesmaczna. To jest niesamowite, że w tej grze zdobywam najwięcej goli po strzałach z nieprzygotowanych pozycji po strzałach finezyjnych, a ciężej jest wykończyć od tego sytuację sam na sam. Bramkarze przy takich strzałach reagują żenująco od razu kładąc się na ziemię, patch miał też znerfić finezyjne z pierwszej, jakoś non stop zdobywam takie bramki i już się #!$%@? po nich, bo każda wygląda tak samo. W poprzednich Fifach chociaż trzeba było sobie wypracować pozycję do strzału, a w tej? Losowa pozycja, strzał finezyjnym, gol. Niedokładne podania, szczególnie podania prostopadłe, to jest coś strasznego ile można tym zepsuć akcji, szczególnie jak prostopadłe podanie gracz automatycznie gra w stronę linii bocznej. Odbijanki po udanym odbiorze, jak ta gra chce być esportowa, jeśli robiąc wszystko dobrze, piłka i tak wraca pod nogi napastnika, który strzela nam niezasłużoną bramkę? Taki wysryw na szybko, ta gra nie sprawia mi żadnej przyjemności, były huczne zapowiedzi, że będzie to najlepsza gra w historii, a jest najgorsza, super sprawa
#fut #fifa19
  • 9
@Veyn: idzie nieraz pograć na tempo, pod warunkiem że da się mocną prostopadłą i gracz jej długo nie przyjmuje, dzisiaj na przykład wpuściłem świeżego Balde Diao z ławki, szybko przyjął piłkę, miał przewagę paru metrów nad goniącym go Luizem, który mimo wszystko zgasił go po chwili jak peta
@KsiazePodziemia: własnie przed chwilą poszedł alt+f4 w meczu w karierze, co nie zdarzało mi się w żadnej poprzedniej fifie ( w karierze, w fut różnie to bywało). W coś tak okropnego nie grałem w życiu, nad tą "grą" nie ma się kompletnie kontroli, każde podanie idzie w zupełnie losowym kierunku, najczęściej lecąc prosto do rywala, nie ma się na to najmniejszego wpływu, w meczu z którego wyszedłem mój koleś wyrzucił piłke