Wpis z mikrobloga

As-salāmu `alaykumā, Mirki i Mirabelki! Pokój niech będzie z wami i łaska i błogosławieństwo moje.

Postanowiłem założyć tu swoje konto aby pokazać użytkownikom portalu Wykop.pl, że nie ma boga prócz Boga jedynego, a Mahomet jest moim Prorokiem. W swojej ogromnej mądrości postanowiłem walczyć z mistyfikatorem tudzież obłudnikiem, fałszywcem oraz szachrajem, niejakim @bog_wszechmogacy, który najwyraźniej zagrabił sobie tę społeczność myśląc, że ma monopol na swoją śmieszną wiarę.

Pragnę nadmienić, że każdy, kto podąża ścieżką fałszywego boga będzie się smażył w ogniu piekielnym, a męki jego będą trwały na wieki wieków. Ci, którzy z niewiernymi i jego bóstwem zmagać się będą, nagrody w postaci pobytu w raju doczeka. Nadmienię, że w Edenie naszym oczekują na obrońców wiary urodziwe dziewice z każdego zakątka świata bożego, do wyboru, do koloru - brunetki, blondynki, rude i łyse! Nie ważne czy jesteś gigaczadem czy gigaprzegrywem, ze mną dostąpisz wszystkiego co najlepsze. Nie wspominam o atrakcjach w stylu pięciogwiazdkowego hotelu z basenem i siłownią, pubach z sziszą oraz innymi specyfikami, nawet jakieś alko się znajdzie, tylko pamiętajcie - spożywajcie je pod dachem bo wtedy nic nie widzę.

Aha, ponieważ jest to mój pierwszy dzień w serwisie ze śmiesznymi obrazkami to postanowiłem zorganizować małe #rozdajo. Użytkownik (na razie nie żądam by była to osoba wierna mojej religii), który zapostuje najzabawniejszy obrazek z @bog_wszechmogacy, albo jego wyimaginowanym synkiem tudzież jego matulą otrzyma ode mnie, fanfary, uwaga, uwaga - wstęp do mojego raju przed czasem i poza kolejkami! Taka okazja nie trafia się często, nawet Mahomet nie miał takiego farta!

Tagi:
#katolicyzm #wiara #ateizm #religia #bekazlewactwa #bekazkatoli #bekazprawakow #heheszki #gownowpis
  • 22