Wpis z mikrobloga

Czesc #mikrokoksy
Czy mozna jesc takie sniadanie i ocenilibyscie diete?

1l mleka 3,2% + 300g ryzu+ cynamon do smaku albo z dwie lyzki cukru, bedzie tu okolo 1700kcal ? Waze 82kg a zeby nabierac musze zjadac 4000-4500kcal. Duzo ruchu mam na codzien i tez ostatnio zaczalem trenowac regularnie. Mam problem z tym nabiciem duzej ilosci kalorii,

2posilek to: 4bulki(400g pieczywa) + z 50-100g masla, serka zoltego sporo i jakies pomidory na to i z 4 cale jajka na twardo do bulek. To okolo 2000kcal bedzie.

3 posilek: 250g twarogu+pieczywo ze 100g lub pierogi np. z miesem kupne+ maselkiem polac (750kcal bedzie okolo)

Czyli z tych 3 posilkow bedzie okolo 4400 kcal. Wiem ze moze wyglada ta dieta na januszowa ale nie za duzy budzet mam. Jezeli zna ktos jakies alternatywy tanich i wysoko kalorycznych posilkow to prosilbym.

#silownia
#dietanamase
#dieta
#trening
#jedzenie
#apetyt
#kalorie
#niebieskiepaski
#pytaniedoeksperta
  • 6
@Tomlol23 wpisz sobie w fitatu twoje menu bo wydaje mi sie ze nie nabijasz tyle kalorii z tego. Dodatkowo zobacz sobie w tym programie na zakladke z witaminami itd. Bo twoja dieta jest dosyc uboga ;) i pamiętaj ze produktu waży sie przed obróbka termiczna