Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozmawiałam wczoraj wtulona w swój #niebieskiepaski i spytałam "Dlaczego w ogóle ze mną jest?" Wymijająco powiedział, że to nie jest rozmowa na teraz (wieczór, kilka godzin przed snem).
Generalnie był seks, ale bardzo krótki, jak na niego weszłam to poczułam się jak słonica zabierająca mu dech (gdzie formę mam raczej wyciętą, ale nabitą ciut crossfitem) i po chwili powiedział "Zejdź, Skarbie, i tak nie dojdę.".
Dzisiaj rano go zaczepiłam to stwierdził, że nie ma siły, więc powiedziałam mu, że moje potrzeby są zawsze stawiane gdzieś w cieniu. Że to nic, że nie ma siły. Przecież wie, że kłodą nie jestem.
Po tej akcji zaczęłam ryczeć, i ryczę do teraz. Przytulał mnie i spytał CO SIĘ STAŁO, specjalnie wyszłam z łóżka na ziemię, z pościelą, żeby zdążył zasnąć. Wtedy usłyszałam parę milutkich epitetów na temat tego co o mnie myśli. I podsumowałam to jednym zdaniem "Skoro tak Ci wszystko we mnie przeszkadza to dlaczego dalej jesteśmy razem?"
Od wczoraj czuję, że wszystkie czułości (przytulanie gdy płakałam i spytanie co się stało) były po prostu, nie wiem, z grzeczności? Mam wrażenie, że on jest ze mną tylko i wyłącznie dla litości.
#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: o rany... chlop moze zmeczony po prostu albo zestresowany zyciem czy praca i moze nie ma ochoty na seks. Nie wiem czy wiesz, ale faceci nie chca seksu 24/7, czasami problemy obciazaja ich psychike i mimo szczerych checi, nie wychodzi. Wykaz sie empatia, bo robisz drame hurr moje potrzeby, a z opisu wynika ze facet ma jakis problem, a ty tylko dolozylas do pieca xd


@Rea_Achillea: ja to ostatnio
@AnonimoweMirkoWyznania: kurde mała nie łam się, masz swoją wartość i tego się trzymaj, obserwuj i jeżeli czujesz że jest tak jak czujesz to może to nie ten niebieski? faceci i kobiety nie zawsze potrafią rozmawiać o takich sprawach, czasami bardzo zależy a nie umie się tego powiedzieć. zaufaj temu co czujesz i przede wszystkim głowa do góry, nie myśl o innych ludziach, myśl o sobie