Wpis z mikrobloga

@manedhel: ¯_(ツ)_/¯ zalezy od zarobkow i tego czy oszczedzasz sam zczy z kims. Albo jaka masz zdolnosc kredytowa.
Dodam ze tu domy sa wykonczone nie surowe jak w Polsce. Kuchnie lazienki, sciany, kontakty wszystko. Wchodzisz i mieszkasz, a nie wchodzisz do kuchni czy lazienki i tylko Ci rurki wystaja.
  • Odpowiedz
@Gorylwemgle26: te programy pomocowe są w UK #!$%@? zwyczajnie i gówno z tego masz tak naprawde. sam odkładam na help to buy isa (dostaje 25% odłożonej kwoty od rządu) ale maks można wrzucać 200 funtów miesięcznie i maksymalna kwota 12k xD ja mam aktualnie ponad 8k bo zdecydowałem odłożyć temat zakupu na po brexicie choć miałem kupować w zeszłym. w każdym razie, policz sobie ile lat trzeba ciulac żeby uzbierać
  • Odpowiedz
@dob3k w UK nie kupuje sie na m2? To pytanie bo dziwi mnie ze nie znasz dokladnej powierzchni swojego domu. Bo to ze ma 3 sypialnie to wg mnie zadna informacja z perspektywy kupujacego bo przeciez pokoje moga miec zarowno po 8 jak i po 20m2 kazdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dob3k: Masz 2 krany i podłogę z paździerza? xD A zapomniałabym o braku gniazdka w łazience xDDD i wykładzina w łazience ofc też musi chyba być xD
  • Odpowiedz