Wpis z mikrobloga

@Anal_i_zator: nieee to był najęty ściągacz przez prywatnego klienta. "finalnym" klientem miałby jakiś gościu ale jego żona stwierdziła, że jednak za duży i chcą coś w stylu VW UP czy Toyota Aygo itp. Gościu jeszcze szukał na telefonie czy coś takiego w okolicy jest ale chyba nic nie znalazł.

Chyba zaliczkę jakąś wziął ale nie wiem ile także facet nie był całkowicie w plecy.

Generalnie szkoda mi było tego faceta z
  • Odpowiedz
@dejmiejn: tak na mobile.de eBay-klein.. i na AutoScout24. Ale odzew zerowy właściwie tylko handlarze z Polski albo Rumunii dzwonią.

Nie wiem czemu chyba przebieg 180k to za dużo na tutejszy rynek.
  • Odpowiedz
@sokl: juz prawie dwa lata jezdze 8genem z 1.8 i nie wyobrazam sobie jazdy tym samochodem z jeszcze mniejszym momentem obrotowym. to po prostu nie jedzie
  • Odpowiedz
@sokl: jak kiedys chcialem kupic civica to wszyscy mowili ze ten silnik 1,4 to zamulacz konkretny i szukac tylko i wylacznie 1,8. Nie wiem ile w tym prawdy ale cos w tym musi byc, samochod nie jest najlzejszy a silnik malutki
  • Odpowiedz
@wycz:
@cptsparrow: hmm sam nie wiem. Faktycznie demonem prędkości nie jest ale do normalnego poruszanie jest ok. Trochę głośny jak trzeba go przycisnąć. Dwa razy pojechałem nim w trasę do Polski 800km no i tak do 140 kmh było ok.

Za to co jest naprawdę fajne to prosta konstrukcja, małe spalanie i ubezpieczenie.

Myślałem, że sprzedam na miejscu bo jest dramat z dieslami i za chwilę euro 5 nie wiedzie
  • Odpowiedz
@wycz: co to CCC?
Właśnie do końca stycznia muszę sprzedać bo przeprowadzamy się do Austrii i nie chce płacić podatku importowego za dwa auta (tym bardziej że przenosimy się do miasta i jedno auto wystarczy).
  • Odpowiedz