Wpis z mikrobloga

Atak nożownika na dworcu w Tarnowie!

W Polsce stabilnie, powtarzam W POLSCE STABILNIE. Pytanie dlaczego w mediach nie ma podanego koloru skóry oraz wyznania sprawcy?!???????!!!11

https://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/dramatyczne-wydarzenia-na-dworcu-pkp-w-tarnowie-zaatakowal-nozownik/

#neuropa #polska #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow i specjalnie dla niektórych #satyrazwpisowfrancjaupada #nigdzieniesugerujezeatakujacymbylpolak
Pobierz rzep - Atak nożownika na dworcu w Tarnowie!

W Polsce stabilnie, powtarzam W POLSCE...
źródło: comment_FqqnpYpQBVTNpX8ulYGQjdV88BOVyjMH.jpg
  • 56
ja #!$%@?, Anno Domini 2018 a z teczowej stronki retoryczne pytania o kolor skory i pochodzenie nozownika w homogenicznym wyznaniowo i rasowo kraju.

Nikogo nie obchodzi kiedy bialy francuz kogos nozuje, bo to 'normalne' w normalnym kraju.


@peszmerd: ostatnio OP wrzucił info w tej samem satyrze i okazało się, że nożownikiem był imigrant. No to prawactwo olało satyrę i zrobiło z tego patrzcie chciał oczernić Polaka a to imigrant!!!.

A
@rzep: Tyle razy czytałem twoje dyskusje na temat OFE czy przewagi publicznej służby zdrowia nad prywatną i uważałem, że pisałeś z sensem i miało to jakiś cel. Teraz spamujesz jakimś gównem i nie umiesz przyznać się do błędu.
Następna osoba zniszczona przez wypok. Przykra sprawa (,)
@K_Feras_P: Mój drogi, jak się mam przyznać do błędu, którego nie popełniłem. Ciągle czekam na wskazanie mi fragmentu gdzie napisałem, że atakującym był Polak.
@PolacoEsMasGrandeRobaco Luton. Pewnie widziales jakieś filmiki z marszów Britain First. Ale w Birmingham, gdzie oficjalnie Angole sa już mniejszością, jest jeszcze gorzej. A niech Cię tam do pierdla wsadza to jesteś ruchany przez muzulmanow, bo wszyscy obsadzeni jak i klawisze to wlasnie oni - i to najgorsze sebixy muzułmańskie ;)
Mój drogi, jak się mam przyznać do błędu, którego nie popełniłem. Ciągle czekam na wskazanie mi fragmentu gdzie napisałem, że atakującym był Polak.


@rzep: Ty kompletnie nie ogarniasz problemu, tu nie chodzi o to, że nie wskazałeś że atakującym jest Polak. Chodzi o to, że twoja satyra idealnie wpisuję się w obraz neuropka który udaje, że problem przemocy/gwałtów/ataków terrorystycznych wywołany przez napływ uchodźców nie istnieje.
@rzep: Ty sądzisz, że bląd o którym mówię jest sprawa z nożownikiem ?! Nie o tym błędzie mówiłem. Tutaj jesteś w stanie się obronić bo można przyjąć, że celem pierwszego tekstu jest wyśmianie mema o upadającej Francji przez pokazanie równowagi między atakami w Polsce i w Francji. Oczywiście ta cała obrona wali się, jeżeli przyjmiemy inny cel pierwszego postu.