Wpis z mikrobloga

Atak nożownika na dworcu w Tarnowie!

W Polsce stabilnie, powtarzam W POLSCE STABILNIE. Pytanie dlaczego w mediach nie ma podanego koloru skóry oraz wyznania sprawcy?!???????!!!11

https://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/tarnow/dramatyczne-wydarzenia-na-dworcu-pkp-w-tarnowie-zaatakowal-nozownik/

#neuropa #polska #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow i specjalnie dla niektórych #satyrazwpisowfrancjaupada #nigdzieniesugerujezeatakujacymbylpolak
rzep - Atak nożownika na dworcu w Tarnowie!

W Polsce stabilnie, powtarzam W POLSCE...

źródło: comment_FqqnpYpQBVTNpX8ulYGQjdV88BOVyjMH.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wpisuję się w obraz neuropka który udaje, że problem przemocy/gwałtów/ataków terrorystycznych wywołany przez napływ uchodźców nie istnieje.


@kulass: błąd, typowy jak to nazywasz 'neuropek' twierdzi że to nie oznacza, że zachód upada

@Telofaza: też się zastanawiam, powinno się takich przerabiać na nawóz dla drzew w parkach
  • Odpowiedz
Dlatego skupiasz się na wskazywaniu, że atakującym był Gruzin.


@rzep: To stwierdzenie było by zasadne, gdybym co chwilę Ci to wypominał. Zrobiłem jeden wpis, o tym iż atakujący był Gruzinem. I tak będąc uczciwym to skupiałem się na tym żeby twój pogląd ośmieszyć.
  • Odpowiedz
@kulass: błąd, typowy jak to nazywasz 'neuropek' twierdzi że to nie oznacza, że zachód upada


@Lipathor: Widzisz a ja też nie twierdzę, że to oznacza iż zachód upada, sam mieszkam na zachodzie. Wiem jak to wygląda i jedyne co na ten temat mogę powiedzieć to, że stanowi to problem, w niektórych regionach nawet dość poważny.
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco Dokładnie tak jak mowisz, ale na szczęście w przyszłym roku moja firma przenosi się do Milton - a że jest to największy producent ładowarek do elektryków w UK i siedzę na stołku to głupio rezygnować. Jutro w robocie poszukam Ci linków, a jak masz whatsappa to daj numer to podeślę Ci filmiki z ostatniego miesiąca które dostaje od kolegów muzułmanów z pracy :)
  • Odpowiedz