Wpis z mikrobloga

@Cybher1: Nie jest gorszy tylko jest inny. Ludzie szukaja bratnich duszy. Ja tez lubie podrozowac i spedzac czas poza domem, a sa ludzie co siedza calymi dniami i graja na Playstation. Kazdy ma swoje zainteresowania.
  • Odpowiedz
@Cybher1: przecież to nie kwestia płci.
Myślisz, że wszystkie kobiety ciągle gdzieś jeżdżą i nie ma domatorek?
Albo że wszyscy mężczyźni jak Ty wola siedzieć w chałupie i nie ma takich, co się jaraja podrozami?
  • Odpowiedz
@Cybher1

Nie tyle gorszy, co nie pasujący ;) nie wyobrażam sobie być z kimś, kto jak są możliwości do fajnej ciekawiej podróży woli siedzieć w domu. Dostatecznie dużo czasu spędza się w domu tak czy siak.
  • Odpowiedz
  • 0
@ruok ale po co wam te podróże. Nie dość że niewygodnie to jeszcze po obcych chodzić. Poza tym tam też są miasta tylko inne. Mi niczego w Polsce i moim mieście nie brakuje
  • Odpowiedz
@Cybher1

Nie dogadalibyśmy się....

Rok bez 3-6 wyjazdów za granicę ( a fajnie byłoby nawet więcej) by poznać nowe miejsce, nowy styl życia, nowe cuda przyrody czy kulturę jest dla mnie stracony ;) do tego lubię też pojeździć po Polsce. No zwariowałabym bez podróżowania.

A Kraków też bardzo lubię, więc nie jest tak, że uciekam z miejsca zamieszkania. I też czasem lubię posiedzieć w domu pod kocem i oglądać filmy pijąc ciepłą
  • Odpowiedz
Dlaczego laski tak lubią podróżować? Opisy i zdjęcia różowych na #tinder są przepełnione podróżami i sztampowymi zdjęciami w pozycji skaczacej albo z rękami uniesionymi w górę?


@Cybher1: uwielbiają raczej uwalić grubą dupę przy basenie i strzelić sobie kilka selfików na tle morza, aby był dowód
jeszcze najlepiej pojechać za cudze (rodziców, chłopaka, arabskiego szejka) bo przecież nie za swoje xDDD żeby coś zobaczyć, zwiedzić...
  • Odpowiedz
@Cybher1 słowo klucz w twoim komentarzu - "inne".

Niby to samo, ale jednak inne. Niby mamy morze, ale ocean jest inny. Niby mamy góry, ale Durmitor jest inny. Niby mamy klify, ale Malta ma inne. Niby mamy Warszawę, Kraków, Gdańsk czy Wrocław, ale Lizbona, Madryt, Marsylia czy nawet Bukareszt są inne.

Ludzi i własną kulturę też niby mamy, ale inne kraje mają... Tak, inne.

I podrozujesz by to poznać, doświadczyć czegoś innego,
  • Odpowiedz
@Cybher1

No bo taka jest prawda, jakby mój narzeczony nie chciał nigdzie jechać w sytuacji jak mamy na to bez problemu pieniądze i da się znaleźć czas to nie wiem czy byśmy się kiedykolwiek dogadali...

Warto być z kimś kto chce robić podobne rzeczy w życiu, kto ma podobne podejście do podróży, do dzieci czy małżeństwa xD

Może jedną w życiu znałam osobę o podobnym do ciebie podejściu.
  • Odpowiedz
@ruok Mnie zastanawia skąd te wszystkie dziewczyny mają pieniądze i czas na te wszystkie egzotyczne podróże. Nawet gdyby było mnie stać to skąd na tyle urlopu wezmę?
  • Odpowiedz
Mnie zastanawia skąd te wszystkie dziewczyny mają pieniądze i czas na te wszystkie egzotyczne podróż


@NormieBates: Ostatnio kolega mi pokazywał Instagrama jego koleżanki, ma 21 lat, studiuje, nie pracuje, rodzice raczej biedni, a ona w ciągu 1 roku była w 5-6 krajach za granicą.
Kolega myślał, że na Instagramie tak dobrze zarabia, ale wątpię żeby z 5000 obserwujących mogła wyciągać taką kasę.
Zresztą nie chodzi tylko o podróże, a też o
  • Odpowiedz