Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz brałem na #allegro na raty 0% i po zamówieniu towaru (w piątek) za 1400 zł ustawiłem limit kredytowy 3000 zł. Problem teraz w tym, że nie wiem jak skorzystać z reszty dostępnego kredytu. Ktoś brał coś podobnego? Na umowie nie mam żadnych danych do logowania do konta itp. Dostanę jakieś dane przy pierwszym rozliczeniu na koniec miesiąca? Kredyt w banku BGŻ BNP Paribas
#kredyt #raty #banki
  • 45
a to nie jest tak że przy ponownym wyborze rat na allegro on powiąże twoją umowę z kontem Allegro i wczyta limit itp.?


@kj5: w regulaminie jest napisane, że do wykorzystania na allegro lub poza allegro jak bank wyda kartę wirtualną. Wtedy jak chcę brać na allegro, to raty muszą być też na 0%?

A nie wziąłeś przypadkiem karty kredytowej z limitem 3k jako "gratis" do rat?

@tygryszglowagolebia: nie, to
@kj5 no nie do końca bo jak chciałem kupić coś co nie było na 0% to wyskoczyli mi by wypełnić kolejny wniosek o kredyt. A chciałem kupić płytę główną poza allegro, bo dorzucają Assassin's Creed ;-)
@Soczi: ja raz miałem tak że kliknąłem raty i pokazała mi się ta oferta z limitem kredytowym, anulowałem, kliknąłem jeszcze raz i tym razem wskoczyła mi normalna oferta ratalna. Może wystarczy odświeżyć albo się przelogować xD
@kj5 no wolałbym poza allegro wykorzystać część tego hajsu, bo bardziej by mi się opłaciło. Jak nie to zostawię to 1600 nieruszone, trudno :/
@allegro_pl: Trochę w temacie, a trochę z innej beczki: Jest jakiś algorytm, który wybiera przez jaki podmiot realizowane są raty, czy jak to działa? Korzystałem z usługi raty0% (mBank) już dwa razy i wszystko okej. Chciałem skorzystać kolejny raz, ale nie mam opcji wyboru, zawsze wyskakuje mi metoda płatności: "Raty Od.nowa w ramach limitu" oraz "Oferta przygotowana we współpracy z bankiem BGŻ BNP Paribas." a ta opcja mnie nie urządza (bo
@PullUp_or_ShutUp raty Od.nowa są przyznawane z limitem odnawialnym, co oznacza, że od "zwykłego" kredytu ratalnego różnią się tylko tym, że po spłacie raty jej kwota pozostaje na nowo do dyspozycji klienta na kolejne zakupy ratalne na Allegro. Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, chętnie wyjaśnimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@allegro_pl: co z zamknięciem tego durnego konta po spłacie limitu? Czy po spłacie konto z pozostawionym limitem jest darmowe, czy trzeba za nie płacić? Czy limit ten wpływa na zdolność kredytową - tak jak karta kredytowa?