Wpis z mikrobloga

Ogólnie jak jesteś miły i nie plujesz jadem to tak samo będziesz potraktowany. ...

no z tym to też różnie bywa,bo niektórym władza trochę za bardzo uderza do głowy.Zwłaszcza młodym.Czasem im sie myli przyjacielskie nastawienie z uległością i tylko prowokuje do pokazywania cohones nie tam gdzie trzeba :)
@WiesniakzPowolania: prawda, sam czasami byłem w patrolu z takim wieśniakiem i było mi po prostu wstyd. Wiek raczej tutaj nie ma znaczenia, to już kwestia nabytej kultury. Niestety tacy się zdarzają, bywa też, że dobry glina ma po prostu gorszy dzień. W Policji pracują ludzie i tylko ludzie. Ale myślę, że w 90% przypadków zostaniesz potraktowany z wzajemnością.
@twojastaraluz: Ja sobie zdaję sprawę i traktuje jak sam chciałbym być traktowany.Prawo jest jakie jest, a robota taka,że trzeba go pilnować choć czasem bzdurne.Rozumiem jak musicie pilnować,szanuje jak przymykacie oko na bzdury,a jak już za bardzo cohones wystawione to za pomocą przysługujących praw (o ile się je zna) bardzo łatwo w nie boleśnie kopnąć ku nauce na przyszłość i tyle :)