Wpis z mikrobloga

@diwmaron: masz któregoś Huawei banda ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Mam Honor Band 4 i zauważyłam, że jak się ustawi target treningu a potem go przekroczy i nie zastopuje treningu to trochę głupieje jeśli chodzi o liczenie długości basenu i statystyki. Plus nie umiem ustawić targetu na równe 80 basenów, powyżej 40 wbijają mi się tylko liczby nieparzyste ( ͟ʖ). Wygląd
Azai - @diwmaron: masz któregoś Huawei banda ( ͡° ͜ʖ ͡°)? 
Mam Honor Band 4 i zauważ...

źródło: comment_q5mD3h2bBUh2MZkrIqwS7mnwjqyDj7D7.jpg

Pobierz
@Azai: Huawei fit watch. Nie próbowałem ustawiać sobie celu więc Ci nie powiem. Ale też zauważyłem problem, że czasami jakby nie łapie parzystej długości basenu, ale to także przy niższych liczbach. Możliwe, że po prostu nie robię przewrotu (nie umiem (,) ) i sensory czasem nie wykrywają nawrotu. Sprawdzę ten cel treningu następnym razem... muszę w końcu uzbierać ten kilometr :D

Co masz w zakładce "charts"? Ja
d.....n - @Azai: Huawei fit watch. Nie próbowałem ustawiać sobie celu więc Ci nie pow...

źródło: comment_qx3mKZp8LSo7U7QpWtBODQadVzDQmjDV.jpg

Pobierz
@diwmaron: tu masz screeny, bo nie umiem wrzucić do posta na Wykopie więcej niż jednego zdjęcia:
https://www.dropbox.com/sh/7grhojadp15efsi/AACAZmE11eZNBcKiO89e46iWa?dl=0

Moja aplikacja nazywa się Huawei Health. Inne od Huawei nie miały możliwości synchronizacji z Honor Band 4. Każdy z tych wykresów można przybliżyć tak jak na screenie numer 4. W "Segments" są oczywiście statystyki poszczególnych długości.
Też nie robię przewrotów, jest zazywczaj za dużo ludzi. Zauważyłam, że łapie długości poprawnie, gdy ręką, na której
@Azai: Nikt chyba nie potrafi dodawać więcej niż jednego zdjęcia, ponieważ się nie da :-). Dzięki za zrzuty ekranu. Fajnie to wygląda. Też mam Huawei Health (wersja 8.0.2.316, dzisiaj sprawdzę, czy mogę zaktualizować). Będę starał się przybijać piątkę ze ścianą :D