Wpis z mikrobloga

Dzisiaj #rozowepaski w #pracbaza przeszły same siebie. W ciągu lata była lista urlopowa - to jasna sprawa, ale dzisiaj stworzyły listę L4. Na początku uznałem, że to dobry żart, pośmiałem się i powinszowałem pomysłu. Jednak one te sprawę traktują poważnie. Pokazały kiedy mam przypadkiem nie chorować bo nie można biura pustego zostawić. Zasugerowały, że zeszłym roku miałem wycinany nowotwór i spędziłem trzy miesiące na L4 to w tym roku nie powinienem chorować. Do tej pory myślę, że to żart, ale taka #logikarozowychpaskow nigdy mnie nie uderzyła.

#korposwiat #korpo
s.....l - Dzisiaj #rozowepaski w #pracbaza przeszły same siebie. W ciągu lata była li...

źródło: comment_La5S2GGIWKrtTXvguRRrPwwdETFr2Ap6.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zasugerowały, że zeszłym roku miałem wycinany nowotwór i spędziłem trzy miesiące na L4 to w tym roku nie powinienem chorować.


@szuchal: o k---a

Jak tylko zgłoszą L4, to bym na nie nakablował, niech maja kontrolne odwiedziny.
  • Odpowiedz
@szuchal: różowe to w ogóle są jakieś dziwne xD chyba to one wymyśliły komunizm i biurokrację, żeby zniszczyć prawdziwych Polaków patriotów, twardych chadów z Podlasia. Pewnie jeszcze na znak raz w miesiącu o----------ą na czerwono jakiś szajs, żeby to uczcić. Co się dziwić, że w urzędach same baby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz