Wpis z mikrobloga

Dzisiaj #rozowepaski w #pracbaza przeszły same siebie. W ciągu lata była lista urlopowa - to jasna sprawa, ale dzisiaj stworzyły listę L4. Na początku uznałem, że to dobry żart, pośmiałem się i powinszowałem pomysłu. Jednak one te sprawę traktują poważnie. Pokazały kiedy mam przypadkiem nie chorować bo nie można biura pustego zostawić. Zasugerowały, że zeszłym roku miałem wycinany nowotwór i spędziłem trzy miesiące na L4 to w tym roku nie powinienem chorować. Do tej pory myślę, że to żart, ale taka #logikarozowychpaskow nigdy mnie nie uderzyła.

#korposwiat #korpo
s.....l - Dzisiaj #rozowepaski w #pracbaza przeszły same siebie. W ciągu lata była li...

źródło: comment_La5S2GGIWKrtTXvguRRrPwwdETFr2Ap6.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
@Variv: Jeszcze przed rokiem bym tak samo pomyślał, ale już teraz wiem, że nie. Kiedyś dwie z nich kupiły takie same buty. Najpierw były złe na siebie i jedna kazała drugiej zwrócić a na koniec ustaliły, że w jednym tygodniu może nosić jedna w drugim druga.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@szuchal: polecam spokojne uzycie argumentów, typu kodeks pracy oraz dyskusjie w gronie z jej przełożonym. Jak oboje beda się upierali to palnij słowo kontrola zewnetrzna i patrz jak sie gotują.
  • Odpowiedz
polecam spokojne uzycie argumentów, typu kodeks pracy oraz dyskusjie w gronie z jej przełożonym. Jak oboje beda się upierali to palnij słowo kontrola zewnetrzna i patrz jak sie gotują.


@Issac: Też bym poszedł w tą stronę. Bo taką "nieformalną" politykę trzeba zwalczać w zarodku.
  • Odpowiedz
@Zmorka: @adrian43: @szuchal: @pilot1123:
Nic nie rozumiecie. One nie sa jebnięte ani głupie ani nie dokręcają sobie śruby.
Wyszło po prostu szydło z worka, że one na L4 zawsze idą jak na urlop - kiedy im pasuje bo trzeba na wczasy albo do kosmetyczki ew. psiapsióła imprezę robi. Do tych różowych blond główek po prostu nie może się zmieścić, że ktoś na L4 faktycznie choruje. One mierzą każdego
  • Odpowiedz