Wpis z mikrobloga

Dzisiaj #rozowepaski w #pracbaza przeszły same siebie. W ciągu lata była lista urlopowa - to jasna sprawa, ale dzisiaj stworzyły listę L4. Na początku uznałem, że to dobry żart, pośmiałem się i powinszowałem pomysłu. Jednak one te sprawę traktują poważnie. Pokazały kiedy mam przypadkiem nie chorować bo nie można biura pustego zostawić. Zasugerowały, że zeszłym roku miałem wycinany nowotwór i spędziłem trzy miesiące na L4 to w tym roku nie powinienem chorować. Do tej pory myślę, że to żart, ale taka #logikarozowychpaskow nigdy mnie nie uderzyła.

#korposwiat #korpo
s.....l - Dzisiaj #rozowepaski w #pracbaza przeszły same siebie. W ciągu lata była li...

źródło: comment_La5S2GGIWKrtTXvguRRrPwwdETFr2Ap6.jpg

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Variv: Jeszcze przed rokiem bym tak samo pomyślał, ale już teraz wiem, że nie. Kiedyś dwie z nich kupiły takie same buty. Najpierw były złe na siebie i jedna kazała drugiej zwrócić a na koniec ustaliły, że w jednym tygodniu może nosić jedna w drugim druga.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@szuchal: polecam spokojne uzycie argumentów, typu kodeks pracy oraz dyskusjie w gronie z jej przełożonym. Jak oboje beda się upierali to palnij słowo kontrola zewnetrzna i patrz jak sie gotują.
  • Odpowiedz
polecam spokojne uzycie argumentów, typu kodeks pracy oraz dyskusjie w gronie z jej przełożonym. Jak oboje beda się upierali to palnij słowo kontrola zewnetrzna i patrz jak sie gotują.


@Issac: Też bym poszedł w tą stronę. Bo taką "nieformalną" politykę trzeba zwalczać w zarodku.
  • Odpowiedz
@Zmorka: @adrian43: @szuchal: @pilot1123:
Nic nie rozumiecie. One nie sa jebnięte ani głupie ani nie dokręcają sobie śruby.
Wyszło po prostu szydło z worka, że one na L4 zawsze idą jak na urlop - kiedy im pasuje bo trzeba na wczasy albo do kosmetyczki ew. psiapsióła imprezę robi. Do tych różowych blond główek po prostu nie może się zmieścić, że ktoś na L4 faktycznie
  • Odpowiedz