Wpis z mikrobloga

na wyższych stanowiskach menadżerskich i w niektórych zagranicznych korporacjach, to nie jest tak, że w opisie stanowiska czy te że Ci headhunter tak powie. Po prostu proszą o informację ny uregulowania służby wojskowej. Jak masz D czy E to dyskretnie odpadasz, to są jednak dużo częściej braki umysłowe niż fizyczne

@soosh071: #!$%@? weź przeczytaj to co napisałeś. Wiesz jaki deficyt intelektualny trzeba mieć żeby się załapać na taką kategorię? No po
@marek-kalka: nie pyta nikt @login-jest-zajety: jakimi argumentami? @su1ik: słucham? Ja prowadziłem takie rekrutacje panowie, a także w nich współuczestniczylem jako konsultant. Wam się wydaje że jak szeroko mordę otwieracie to macie rację? Gówno wiecie ale wydaje się wam że szczekanie wasze zagnie rzeczywistość ;)
nie pyta nikt

@soosh071: To wiesz geniuszu, że wystarczy przewlekła choroba (a takich chorób jest multum, o połowie nawet nie słyszałeś), która nie ma żadnego związku z Twoimi możliwościami intelektualnymi, ani sprawnością, żeby otrzymać kategorię d i właśnie w ten sposób większość osób ją dostaje?
Więc nie wiem co Ty od początku #!$%@?, chyba rekrutowałeś ludzi w żabce jak byłeś kierownikiem zmiany XD
@marek-kalka: tak w żabce, razem z ekipą z wykopu :) geniuszu, to że nie wiesz ze coś istnieje, nie oznacza że nie istnieje. Tak się składa, że 100% ludzi który mają inne kategorie niż B czy A z powodów zdrowotnych, sama o tym mówi, właśnie po to żeby nie być branym za debila np. Takiego jak ty :)