Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem, ze we Francji tak ostro protestuja bo paliwo za 1,5€?

To teraz pomyslcie sobie ze tam srednia to 1,5k€, a u nas - srednia 400€, a paliwo za 1,2€ xD
Ale Polska to waleczni Husarzy, a Francja biala flaga, tchorze hehe!
Dali biedakom zadatki i programy "+" i wszyscy potulnie morda w kubel xD

Polacy sprzedaliscie sie za 500zl!
(i to jeszcze z waszych pieniedzy xDDD)
#takaprawda #bekazpodludzi #francja
m.....0 - Czy ja dobrze rozumiem, ze we Francji tak ostro protestuja bo paliwo za 1,5...

źródło: comment_c5UODMAtWmEPw6Svq0NrgVJXSpffHsP8.jpg

Pobierz
  • 252
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reg_edit:

Oczywiście lepiej zagłosować na postkomuchów i niech rozjebią nasz budżet po całej UE.

Tak jakby obecnie rządzący i niemal wszystkie inne partie na listach wyborczych to nie byli postkomuchy z układu. Co za naiwność xD

Na tym polegają wybory, że wybiera się
  • Odpowiedz
Jako że urodziłam się i całe życie spędziłam we Francji, a moi rodzice i rodzina są nadal tam mieszkają

na jakim dnie jest Polska


@Corkamalarza: Nie masz pojęcia na jakim poziomie są życia w Polsce i na jakim poziomie jest Polska. Nie wyrażaj się na tematy o których nie masz pojęcia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ediz4:

Mamy jakąś technologię kosmiczną że mamy to robić wielokrotnie taniej?

No ba, te technologie to akcyza, VAT i opłata paliwowa. Spokojnie da się dwukrotnie taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cisi:

i jak widać walczą z lewicowym rządem, więc nie rozumiem skąd brak poparcia od polskiej pseudoprawicy

Chyba jednak rozumiesz skoro piszesz pseudo. Polska prawica to socjaliści, dla których podnoszenie podatków i rozdawnicto to chleb powszedni, więc ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szpongiel Oczywiście że znaczna część obecnych elyt to stare komuchy. Ale chyba nie powiesz, że nie ma różnicy w zachowaniu między PO a PiS. Mam tu na myśli np. wejście służb do redakcji Wprost, czy np. to że w czasie manifestacji kodomitów policja pilnuje żeby im się nic nie stało, a nie jak to miało miejsce za PO, że za pomocą policji rozpędzano manifestacje.
Jeżeli chodzi o kase. PO wolało wyprowadzić
  • Odpowiedz
hur dur wandale, chuligani, przestępcy palili race!"


@joyko: to u nas o coś protestowali? Czy raczej próbowali r------c marsz/święto które powinno łączyć Polaków? Bo chyba do tego pijesz typie
  • Odpowiedz
@marcooo80: no to weź wynegocjuj ropę u arabów po 60 zł za baryłkę, bo w Polsce się zarabia w złotówkach i ty chcesz mieć po 1,5zł za litr benzyny, przecież to takie proste jak p---------e bzdur na wykopie
  • Odpowiedz
Nie masz pojęcia na jakim poziomie są życia w Polsce i na jakim poziomie jest Polska. Nie wyrażaj się na tematy o których nie masz pojęcia


@Brzytwa_Ockhama:
Mieszkam tu, gdybyś miał niż niż jedna szarą komórkę, to byłoby to dla Ciebie jasne, skoro używam polskich znaków. Także zacznij myśleć, zanim ta ostatnia komórka umrze z samotności.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@reg_edit:

Jeżeli chodzi o kase. PO wolało wyprowadzić masę pieniędzy za granicę (afera z Caracalami czy kupno używanych Leopardów), PiS bardziej szanuje nasz budżet.

Może PiS mniej wyprowadza za granicę ale defrauduje i marnuje raczej nie mniej wewnętrznie. Dla mnie w tej kwestii obie partie są siebie warte. Gdyby PiSowi zależało na dobrobycie Polaków i polskiej gospodarce to by nie podnosili podatków, aby potem opłacać krewnych i znajomych królika po
  • Odpowiedz
@joyko: czy ty się z chujem na łby zamieniłeś i porównujesz tegoroczny marsz z tymi zamieszkami w fr? XD na to nie wpadłem mistrzu XD
  • Odpowiedz