Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem, ze we Francji tak ostro protestuja bo paliwo za 1,5€?

To teraz pomyslcie sobie ze tam srednia to 1,5k€, a u nas - srednia 400€, a paliwo za 1,2€ xD
Ale Polska to waleczni Husarzy, a Francja biala flaga, tchorze hehe!
Dali biedakom zadatki i programy "+" i wszyscy potulnie morda w kubel xD

Polacy sprzedaliscie sie za 500zl!
(i to jeszcze z waszych pieniedzy xDDD)
#takaprawda #bekazpodludzi #francja
m.....0 - Czy ja dobrze rozumiem, ze we Francji tak ostro protestuja bo paliwo za 1,5...

źródło: comment_c5UODMAtWmEPw6Svq0NrgVJXSpffHsP8.jpg

Pobierz
  • 252
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ty tez pomyśl, jak się wysilisz to może wymyślisz skąd wzięły się te różnice. I zastanów się, czy Polacy mają powody by z rozrzewnieniem wspominać ostatnie kilka dekad? I chciałbym, żebyś mądralo z tymi cyferkami przyszedł za 10-20 lat, wtedy już może z twojej strony nie być tego „hehe”.
  • Odpowiedz
@ediz4 a xd
To pytasz mnie gdzie, ja Ci mówię, a Ty mówisz że tego szukać nie będziesz xd
Żadnej religii w szkołach nie powinno być, jak kościół chce uczyć to niech to robi na własną rękę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@marcooo80: Likwidacja dochodowego do 60tys rocznie, likwidacja akcyzy na paliwo. Organizuj strajk, biorę tydzień wolnego i paraliżujemy największe miasta, nie ma problemu, obniżka każdemu wyjdzie na dobre.

Gdzie są nasze związki zawodowe? Gdzie jest Solidarność? A, no tak, opłacone, upolitycznione, na rządowych stołkach to #!$%@?, im już nie braknie.
Ja byłbym za wprowadzeniem tradycji takiego strajkowania, rząd powinien szanować obywatela, jak nie z miłości do krajana to ze strachu.
Może
  • Odpowiedz
@marcooo80: dałem ci plusa za początek, ale cofnąłem za husarzy. Co ma haniebna historia Francji, która przez pacyfizm wystawiła Polskę i dama została pokonana przez hitlera, do protestów społecznych?
  • Odpowiedz
@marcooo80: tam średnia 1,5 a paliwo za 1,5. U nas średnia 2500 a paliwo za 5. U nas za średnią kupujemy 500L paliwa a tam 1000L. Jesteśmy połowę biedniejsi a jutro robimy protest i jeden dzień nie będziemy tankować ( ͡° ͜ʖ ͡°) beka z polaków robaków cebulaków
  • Odpowiedz
@marcooo80: Do wybuchu takich protestów potrzeba czegoś więcej niż podwyżek cen paliwa. Te podwyżki po prostu przelały czarę goryczy i stały się impulsem. Nie można tej sytuacji rozpatrywać w oderwaniu od całego kontekstu niezadowolenia społecznego, które wzbiera od dłuższego czasu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cisiakie

piękne czasy, kiedy prawica broni podnoszenia podatków

What a time to be alive
Zaiste piękne czasy, w których to katosocjalistów nazywa się prawicą xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alonso117:

W Polsce debil wyrwie i zacznie rzucać kostką brukową - zwierze

Francuz robi #!$%@? u siebie - waleczny obywatel

Chyba kluczowe jest w jakim celu ten #!$%@?. Polskie sebki-kibole robiący rozróby w Dniu Niepodległości, to takie same zwierzęta jak dindu palący samochody w Dzień Bastylii we Francji.
Natomiast brak ludzi, którzy u nas by zrobili słuszny #!$%@? w ramach protestu wobec #!$%@? w dupę przez rząd.
Pewnie dlatego, że
  • Odpowiedz