Wpis z mikrobloga

Przez spermiarzy psujących rynek matrymonialny, takie sytuacje jak na obrazku będą na porządku dziennym. Przez debili wypisujących takie komentarze nigdy nie będzie dobrze. Brzydkie kobiety po takiej ilości atencji nawet nie spojrzą na anonka 3/10 i 175, mimo tego że same są brzydkie(na tym samym poziomie co anonek oczywiście). Uprzedzając pytania ss były robione z profili tych brzydszych dziewczyn, często wysyłali je normalnie wyglądający kolesie.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #p0lka #spermiarz #fotka
J.....m - Przez spermiarzy psujących rynek matrymonialny, takie sytuacje jak na obraz...

źródło: comment_YCLCW1cDWm9KZGT0H7Dy2TC68AUcCJAf.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anymous_: Najlepsze że wśród tych przygłupów nie ma ani jednego przegrywa(z wyglądu). Wszyscy co to wypisują mają normalne mord. Nam często zarzucano spermiarstwo, a autorami tych komentarzy na pewno nie są przegrywy
  • Odpowiedz
@WujaTHC: Najgorsze jest to, że oni się nigdy nie nauczą, można im pluć w ryj a oni i tak zadowoleni. Nie mają poczucia godności, w dodatku uważają, że oni się normalnie zachowują i są po prostu mili, k---a jak ja ich nienawidzę
  • Odpowiedz
@JestemSpermiarzem: @anymous_: @Osculum_Infame: @Kashhh: @CaleZycieZielony: @przegranyciul: @WujaTHC: Juz to robiłem ze dwa razy ale zrobię jeszcze raz:

Przepraszam że jeszcze do niedawna dawałem atencje dziewczynom mocno poniżej mojej ligi. To bylo idiotyczne zwlaszcza ze raz dostalem nawet kosza. Sam będąc 6-7/10 dawałem atencje laskom 3-4/10. Ale juz więcej ponizej mojej ligi schodzil nie bede. Bylem za malo pewny
  • Odpowiedz
@JestemSpermiarzem: a jak kiedyś napisałam tutaj ze dostaje takie komentarze na insta codziennie i ze to obrzydliwe to mnie zjechali ze jak nie chce takich komentarzy to nie powinnam dodawać zdjęć które je prowokują xD i ze napewno jestem karyną xF
  • Odpowiedz