Wpis z mikrobloga

@kativszek: każdy kraj ciekawy w którym cię nie było tym bardziej że jesteś z tych co zwiedza a nie smaży się tylko na plaży i hotelowym basenie ;)

Ostatnio wpadła mi Majorka w dobrej cenie i miło mnie zaskoczyła gdyż jechałam z myślą "druga kolonia niemiecka, do tego emerytów" xD Autko wypożyczyć i super się zwiedza :) Naprawdę ładna wyspa, jest co obejrzeć :)
@kativszek: w dużym skrócie, brudno, śmierdzi, Albańczycy nie potrafią gotować (serio znaleść restauracje w której potrafią zrobić coś dobrego graniczy z cudem). Dodatkowo cały czas miałem wrażenie ze wszyscy chcą z Ciebie wydoić każdy grosz.
Albańczycy dopiero się uczą turystyki, postawili niestety na model egipski czyli wielkie resorty obok siebie, całe plaże #!$%@? leżakami / parasolami, wszędzie plaża prywatna, leżąk 5€, a koca nie rozłożysz bo nie ma na niego miejsca.
@krzych0: > Albańczycy dopiero się uczą turystyki, postawili niestety na model egipski czyli wielkie resorty obok siebie, całe plaże #!$%@? leżakami / parasolami, wszędzie plaża prywatna, leżąk 5€, a koca nie rozłożysz bo nie ma na niego miejsca.

O nie () myślałam, że to taki jeszcze nie zepsuty tandetą kraj, szkoda
@kativszek: niestety, wolałbym dostać raka niż pojechać tam drugi raz. Serio uwielbiam nowe miejsca, wiesz takie nieodkryte ( ͡° ͜ʖ ͡°) . To #!$%@? mam wspaniałe wspomnienia z wakacji.
Jedyny plus jaki mogę podać to to ze jest tanio, nie jest to tak absurdalny poziom taniości jak w Indiach ale jest serio tanio
@kativszek: z najciekawszych to Maroko i Islandia. Oba kraje wspaniałe, choć każdy na swój sposób. Maroko bardzo egzotyczne i wbrew pozorom z fajnymi ludźmi. Islandia ma krajobrazy po prostu jak z kosmosu. Byłem też np. w Porto i na weekend polecam, dłużej już bym się nudził.
@kativszek: no i jeszcze Słowenia: polecam. Europa w miniaturce, w tym malutkim kraju jest wszystko i to w odległości godziny jazdy od siebie. Góry, morze, ładne miasta, w tym zwłaszcza Lublana. Można podjechać i do Włoch i do Chorwacji. Miło, estetycznie, czysto.