Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny w pracy stałem się obiektem drwin dla firmowych normikow. Obciąłem ostatnio włosy , także mam je teraz krótkie. Podczas przebierania w szatni na koniec zmiany jeden z normikow rzucił tekstem na całą szatnie " Mirek znów wszy dostał, bo włosy obciął " wszyscy zaczęli się z tego śmiać jakby to był jakiś kawał roku. Ja oczywiście udawałem że nie słyszę i gapiłem się w telefon udając że x kimś pisze. Czekałem później z wyjściem z szatni aż wszyscy ją opuszcza by już nikt się mnie nie czepiał.
#przegryw
#stulejacontent
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shepard93: stary musisz jemu albo im coś d-----c typu zlapalem chyba od twojej żony itp. Bo inaczej się nie odczepia naset jak byś miał za to dostać w pysk
  • Odpowiedz
@Shepard93: to zripostuj, najlepiej coś w stylu 'twoja matka mnie prosila zebym scial' jak wyskoczy z rekami to go skladaszi jest koniec podśmiechujek XD chyba, ze nie umiesz składać to zmien prace albo cos, po co sobie nerwy psuć
  • Odpowiedz
  • 6
bardzo szybko kończą mi się riposty

@Shepard93 to zapoznaj się z tą historią:

Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta: 
– Jak masz na imię? 
  • Odpowiedz
@Shepard93: trzeba było odpowiedzieć "musiały przeskoczyć z łonowych twojej matki/dziewczyny" i zrobić najszerszy uśmiech jaki potrafisz. Jak gość tak sobie żartuje z każdymi to by Cię uznał za równego, jak jest dupkiem ale nie ma respektu u innych to inni by go wyśmiali i wzbudziłbyś u nich szacunek, jak jest dupkiem ale i alfą w stadzie to reszta by zamilkła i nie wiedziała co zrobić (dlatego ważny ten szeroki uśmiech).
  • Odpowiedz