Wpis z mikrobloga

Mirasy jak to jest z tymi plecakami kanken fljhfygcdrfar? Wyczytałem niby ze to stara firma i wieloletnia tradycja. Różowej się podobał i rozważałem to jako prezent choinkowy. Ale kurla jak zobaczyłem ze takie miejskie gowienko kosztuje więcej niż moj taktyczny backpack #wisport kupiony w mylytaria peel to zwątpiłem.

Potwierdzi ktoś ze warto dać za to 350 ziko? Jakas wygoda, niezawodność?

#plecak #kiciochpyta #turystyka trochę może #modameska
Buntro - Mirasy jak to jest z tymi plecakami kanken fljhfygcdrfar? Wyczytałem niby ze...

źródło: comment_fe1ptrAUxQXyFyCHCZHZMkBKqDiZUDwO.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Walentynkaa: a trwały?

@YoshiTurboMaster: no wlasnie mnie zastanawia czy ten materiał wytrzyma lata czy się rozwali po roku

@Szrlh: to poniekąd zamierzony zabieg ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tez mając świadomość ze można mieć za to elegancki kucowy polski sprzęt, to się wątpi w takie hipsterskie sztuki
  • Odpowiedz
@Buntro: porządny materiał, nazywa się chyba g1000. Można impregnować. Cały plecak sprawia wrażenie bardzo solidnego, ale i siermiężnego. Paski wytrzymałe, ale bardzo proste, bez wygibasów.

Warto z tego powodu, że pewnie będzie miała fo końca życia, teraz modne, ale w sumie klasyka z mody nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@Buntro: marka to solidna, outdoorowa. Górna półka cenowa, dużo wyższa niż Wisport. Akurat hipsterstwo łyknęło ten produkt od nich :)
Kolega sprzedawał w sklepie typowo górskim i śmiał się, że dziwnie wyglądali jak przychodzili po nie :D
  • Odpowiedz