Wpis z mikrobloga

@gwynebleid: @JuneJohn: Ale chodzi o burgery bez bułki... może ktoś ma szerszy dostęp do maka czy coś i wie... na stronie są tylko wartości całości burgerów itd. a mi zależy na wiedzy czy mogę #!$%@?ć drwala bez bułki czy np. w sosie lub panierce do sera nie czai się 50g węgli xd
czy mogę #!$%@?ć drwala bez bułki

@kkk240:

Przecież najlepsza w drwalu jest cała kompozycja. Chcesz ograniczać kalorie to jedz go rzadziej.
A nie zjesz liść sałaty z Drwala i ani się nie najesz, ani nie zasmakujesz prawdziwego drwala.
@kkk240: Jedyne co się da zjeść w maku na keto to podwójny McRoyal z ekstra kotletem i ekstra sererm. Kiedyś liczyłem, to wychodzi coś koło 12-14g węgli i masz 300g wołowiny z 3 plastrami sera za dwie dyszki. Spokojnie da się zaspokoić głód w sytuacjach awaryjnych. Oczywiście dolną i górną bułkę wywalasz. Można poprosić o plastikowe sztućce i zjeść sobie wołowy torcik na miejscu.
@slawke: XD.... Policzta se #!$%@? ile średnio ma bułka zwykła węgli i tyle... albo jako 1,5 razy kajzerka czy tam poznańska - a najlepiej poproście o drwala bez sosu i zważcie sobie bułkę :) ja jem i #!$%@? to z góry na dół XD